خبر

 • تک بورد - آمازون Prime Now را تعطیل کرده و تحویل های دو ساعته خود را به برنامه اصلی آمازون می رساند

  آمازون Prime Now را تعطیل کرده و تحویل های دو ساعته خود را به برنامه اصلی آمازون می رساند
  4 روز و 11 ساعت قبل

  آمازون با ارائه سرویس مستقل Prime Now خود به برنامه و وب سایت اصلی آمازون ، گزینه های تحویل خود را بیشتر ساده می کند. این بخشی از یک تلاش ادغام چند مرحله ای است که در ژانویه آغاز شد ، زمانی که غول تجارت الکترونیکی بی سر و صدا خدمات Prime Pantry خود را متوقف کرد و کالاهای خانگی و مواد غذایی را که در آنجا فروخته شده بود در فهرست اصلی آمازون قرار داد ، اجازه سفارش چنین کالاهایی را داد در کنار کالاهای

  خدمات درخواستی خرید و تحویل آمازون در اواخر سال 2014 آغاز به کار کرد و سرانجام دو سال بعد پورتال اختصاصی خود را به نام PrimeNow.com بدست آورد. این سرویس به مشترکان Prime در مناطق منتخب اجازه می دهد تا تحویل دو ساعته از Amazon Fresh ، Whole Foods Market و فروشگاه های محلی مشارکت کننده مانند Bartell Drugs در Seattle و Monoprix در پاریس را دریافت کنند.

  با این تغییر ، آمازون گفت اعضای Prime قادر خواهد بود در کنار میلیون ها مورد دیگر که از قبل در آمازون در دسترس هستند ، مورد نیاز خود را پیدا کند.

  تا پایان سال ، برنامه Prime Now و وب سایت اختصاصی در سطح جهان بازنشسته می شوند. به ما گفته شده است که این شرکت در حال حاضر در سنگاپور ، هند و ژاپن انتقال داده است.

  آمازون اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد 75000 کارمند اضافی را برای کار در مراکز حمل و نقل و حمل و نقل در سراسر کانادا و ایالات متحده استخدام کند. شاید آن موج استخدام در حال آماده سازی این تلفیق بود؟

  اعتبار تصویر Joni Hanebutt

خبرهای دیگر از صنعتی