techbord.com آمازون  (Amazon) 2 میلیارد دلار از صندوق تعهد اقلیم برای تسریع در دفع گاز زدایی هزینه می کند

این صندوق ممکن است انتقال به اقتصاد کم کربن را تسریع کند، طبق نوشته وبلاگ تازه منتشر شده شرکت، آمازون به تعهد خود نسبت به انرژی پاک به صورت جدی تر رسیدگی خواهد کرد. در این پست، غول خرده فروشی از برنامه خود برای سرمایه گذاری 2 میلیارد دلار در صندوق تعهد اقلیم پرده برداشت، و مجموعه ای از پول که به انتخاب شرکتها در دستیابی به اهداف انرژی پاک خود کمک خواهد کرد

به طور خاص، صندوق های پول، هزینه ایی را که برای انتقال تسهیل به آنچه آمازون از اقتصاد کم کربن می نامد، به شرکت های بینایی می دهد.

اگرچه آمازون از نامگذاری شرکت های خاص، که در آن انتقال شرکت خواهند کرد، خودداری می کند، اما اظهار داشت که این صندوق در درجه اول به صنایعی مانند حمل و نقل و لجستیک، تولید انرژی، ذخیره سازی و تولید متمرکز می کند.

هنوز مشخص نیست چه شرکتهایی در صورت وجود این بودجه را دریافت می کنند، بنابراین، ما هنوز جدول زمانی نداریم که آمازون چه وجه نقدی را پرداخت خواهد کرد، اما رهبران شرکت می توانند نشانه های علاقه به خرده فروشی را از طریق ایمیل امروز ارسال کنند.

آمازون  (Amazon) 2 میلیارد دلار از صندوق تعهد اقلیم برای تسریع در دفع گاز زدایی هزینه می کند

آمازون همچنین از آخرین پست وبلاگ خود برای تکرار تعهد خود به آب و هوا (Climate Pledge)، استفاده کرد که چندین هدف مرتبط با اقلیم را تعیین می کند که شرکت های شرکت کننده قصد دارند در مهلت های مختلفی به آن ضربه بزنند.

به عنوان مثال، به عنوان بخشی از این وعده، شرکت های درگیر (از جمله آمازون) عملیات خود را از طریق 100 درصد انرژی تجدید پذیر تا سال 2025 (5 سال زودتر از آنچه پیش از این برنامه ریزی شده بود) انجام خواهد داد، و آنها تلاش خواهند کرد تا سال 2040 که خالص کربن به صفر برسد.

هدف قبلی به خصوص جاه طلبانه است (برای هر شرکتی اندازه آمازون)، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم این واقعیت را در طول سالهای آینده اثبات می کند یا خیر.

آمازون (Amazon) 2 میلیارد دلار از صندوق تعهد اقلیم برای تسریع در دفع گاز زدایی هزینه می کند
industry/آمازون-amazon-2-میلیارد-دلار-از-صندوق-تعهد-اقلیم-برای-تسریع

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.