خبر

 • تک بورد - آمازون 150،000 نفر را برای کمک در تعطیلات استخدام می کند

  آمازون 150،000 نفر را برای کمک در تعطیلات استخدام می کند
  21 روز و 6 ساعت قبل

  آمازون در انتظار یک فصل تعطیلات بزرگ دیگر است و غول تجارت الکترونیک کمک بیشتری را برای رسیدگی به افزایش سفارشات پیش بینی شده استخدام می کند. آمازون از افتتاح 150،000 شغل فصلی در سراسر ایالات متحده خبر داده است ، با متوسط ​​دستمزد اولیه 18 دلار در ساعت علاوه بر پاداش ورود به سیستم تا 3000 دلار و 3 دلار اضافی در ساعت بر اساس نوبت در بسیاری از مکان ها.

  آلیشیا بولر دیویس ، SVP تحقق مشتریان جهانی در آمازون ، گفت که استخدام فصلی به شرکت کمک می کند تا به وعده های خود به مشتریان عمل کند و در عین حال انعطاف پذیری را برای کارکنان تمام وقت در دوره های شلوغ فراهم می کند.

  https://techbord.com آمازون 150،000 نفر را برای کمک در تعطیلات استخدام می کند

  موقعیت های موجود در شبکه عملیات آمازون از جمله ذخیره ، چیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، و سایر موارد. کارکنان جدید به طور کامل آموزش خواهند دید و گفته می شود که همه امکانات از پروتکل های بهداشتی و ایمنی دقیق Covid-19 پیروی می کنند.

  آمازون گفت ایالت هایی با بیشترین موقعیت های فصلی شامل آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، جورجیا است. ، ایلینوی ، ایندیانا ، مریلند ، میشیگان ، مینه سوتا ، نوادا ، نیوجرسی ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، اوهایو ، اورگن ، پنسیلوانیا ، تنسی ، تگزاس و ویرجینیا.

  خواندن مرتبط: آمازون می گوید که کل هزینه شهریه کالج برای 750،000 کارگر خط مقدم

  موقعیت فصلی در آمازون می تواند پول نقد مورد نیاز برای تعطیلات را تامین کند ، یا به عنوان اولین گام در نقش بلندمدت با این شرکت عمل کند. آندره ویلکرسون ، هماهنگ کننده کارکنان آمازون ، چهار سال پیش به عنوان کارمند فصلی با این شرکت شروع به کار کرد و از آن زمان تا کنون چهار بار ارتقا یافته است. "من می توانم از روی تجربه بگویم که مجموعه موقعیت هایی که آمازون ارائه می دهد ، همراه با برنامه کاری انعطاف پذیر ، تضمین می کند که شرکت می تواند نیازهای هر کارمند را برآورده کند. "> موقعیت های نزدیک آنها را باز کرده و در وب سایت آمازون اعمال کنید.

  با احترام به تصویر AL.com

خبرهای دیگر از صنعتی