techbord.com آمازون 100000 نفر را در کانادا و ایالات متحده استخدام می کند.

مشاغل آمازون از بیماری همه گیر بهره مند شده است و اکنون این شرکت در تلاش است تا نیروی کار خود را در پاسخ به تقاضای بیشتر مصرف کنندگان گسترش دهد. در همان زمان ، کارمندان فعلی می توانند در برنامه ای شرکت کنند تا مهارت های فنی را کسب کنند قبل از اینکه اتوماسیون جایگزین شغل فعلی شود.

آمازون از ابتدای شیوع همه گیر 175،000 شغل اضافه کرده است ، و سازگار با جابجایی بارز مشتریانی است که بیشتر و بیشتر به خرده فروشی آنلاین برای خرید محصولات ضروری و همچنین کالاهای غیر ضروری مانند الکترونیک ، مد سریع و محصولات زیبایی تکیه می کنند.

امروز ، این غول خرده فروشی اعلام کرد که قصد دارد 100000 نفر دیگر را در ایالات متحده و کانادا استخدام کند تا در مشاغل تمام وقت و نیمه وقت در مراکز تحقق ، ایستگاه های تحویل ، مراکز مرتب سازی و سایر موارد کار کنند. سایت ها. "

این اقدام در حالی صورت می گیرد که این شرکت در حال افتتاح حداقل 100 ساختمان عملیاتی جدید نیست ، این بدان معناست که انتظار می رود روند فعلی ادامه داشته باشد ، با تقاضای بیشتر برای تحویل سریع هرگونه کالا از مواد غذایی به لوازم خانگی و فراتر از آن سه ماهه دوم سال جاری شاهد افزایش 89 میلیارد دلاری درآمد بودیم ، در حالی که سود 40 درصد در مقایسه با سه ماهه اول به 5.2 میلیارد دلار افزایش یافت.

https://techbord.com آمازون 100000 نفر را در کانادا و ایالات متحده استخدام می کند

در پایان ماه ژوئن ، تعداد کارمندان آمازون به 876000 نفر رسید ، که " پیمانکاران و کارگران موقت را در نظر نگیرید. با این اوصاف ، این شرکت همچنین "هر جا كه ممكن است ، از نظر ایمنی شروع به كار كردن وظایف خودكار می كند".

آلیشیا بولر دیویس ، كه اخیراً به عنوان معاون ارشد آمازون در Global منصوب شده است تحقق مشتری ، می گوید این شرکت به دنبال کاهش تعداد مشاغل در هر انبار نیست ، زیرا سیستم های خودکار را راهی برای تولید هر چه بیشتر کارمندان خود می داند.

اوایل این ماه ، آمازون 33000 فرصت شغلی را اعلام کرد برای کارگران شرکت ها و فناوری این شرکت همچنین 700 میلیون دلار برای آموزش مجدد 100000 نفر از كارمندان فعلی خود برای اشتغال به كار فنی بیشتر ، بخشی از برنامه Upskill 2025 سرمایه گذاری می كند.

آمازون 100000 نفر را در کانادا و ایالات متحده استخدام می کند.
industry/آمازون-100000-نفر-را-در-کانادا-و-ایالات-متحده-استخدام-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.