خبر

 • تک بورد - آمازون ،000۵ هزار کارمند اضافی استخدام می کند که میانگین شروع حقوق آنها در هر ساعت بیش از ۱ $ دلار است

  آمازون ،000۵ هزار کارمند اضافی استخدام می کند که میانگین شروع حقوق آنها در هر ساعت بیش از ۱ $ دلار است
  15 روز و 11 ساعت قبل

  میانگین پرداخت اولیه برای موقعیت های آزاد در آمازون بیش از 17 دلار در ساعت است و در بسیاری از مناطق ، استخدام کنندگان می توانند پاداش ورود به سیستم تا 1000 دلار را دریافت کنند. این شرکت گفت ، این ، علاوه بر مکمل مزایای کارکنان تمام وقت آن است که شامل بهداشت ، بینایی و بیمه دندانپزشکی و همچنین مرخصی والدین با حقوق و یک برنامه جذاب 401 (k) با 50 درصد منطبق است.

  آمازون مشغول جنجال استخدام است - دوباره. این غول تجارت الکترونیکی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد 75000 کارگر اضافی برای اشغال موقعیت های شبکه تحقق و حمل و نقل خود در ایالات متحده و کانادا بیاورد. افرادی که از قبل واکسینه شده اند برای Covid-19 به آمازون می آیند ، 100 دلار سود اضافی کسب می کنند.

  https://techbord.com آمازون 75000 کارمند اضافی استخدام می کند ، با میانگین شروع حقوق بیش از 17 دلار در ساعت

  آمازون فقط یکی از چندین شرکت مبتنی بر فناوری است که در سال 2021 کاملاً دچار اشکال شده اند - و واقعاً ، از ابتدای همه گیری اوایل سال گذشته. برای آمازون همه مهتاب و قایقرانی نبوده است ، اما این شرکت در ماه های اخیر با چند نامزد روابط عمومی زشت رفتار کرده است. با این حال ، از طریق همه اینها ، آنها تا حد زیادی موفق شده اند بدون آسیب ببینند.

  استخدام برای موقعیت های آزاد از قبل در حال انجام است ، به ما گفته شده است. ایالات با بیشترین موقعیت های باز عبارتند از آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، جورجیا ، ایلینوی ، کنتاکی ، مریلند ، میشیگان ، مینه سوتا ، نیوجرسی ، پنسیلوانیا ، تنسی ، واشنگتن و ویسکانسین. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتری را در وب سایت آمازون کسب کنند.

  اعتبار تصویر Cineberg، angelo gilardelli

خبرهای دیگر از صنعتی