techbord.com آمازون یک برنامه پاداش برای درایورهای مستقل  'Flex' خود راه اندازی می کند

رانندگان تحویل Flex آمازون با تحویل وسایل الکترونیکی ، مواد غذایی و سایر کالاها به مشتریان در میان بیماری همه گیر Covid-19 ، و این چیزی است که به نظر می رسد کارفرما آنها آن را تشخیص داده است ، کاملاً در معرض خطر هستند. امروز ، آمازون یک برنامه پاداش برای پیمانکاران خود راه اندازی کرد و به آنها اجازه می دهد در ازای سخت کوشی هایشان ، امتیازات مختلفی کسب کنند.

برنامه پاداش با جزئیات بیشتر در وب سایت Flex آمازون شرح داده شده است ، اما ما در اینجا برخی از اصول را بیان خواهیم کرد. برای مبتدیان ، آمازون کارت Flex Debit را ارائه می دهد که به رانندگان حداکثر 6 درصد پول نقد در خریدهای سوخت ، دو درصد در خریدهای آمازون و Whole Foods و 1 درصد پول نقد در خریدهای دیگر را جبران می کند.

هیچ یک از این ارقام به ویژه شگفت انگیز نیستند ، اما هنوز هم از هیچ چیز بهتر نیستند. به خصوص بازده خرید سوخت. از رانندگان آمازون فلکس انتظار می رود که همه هزینه های خود - از جمله تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه ، سوخت و بیمه - را خودشان مدیریت کنند ، بنابراین حتی شش درصد آنها می توانند به مرور زمان پیشرفت کنند.

با پیشرفت در آمازون برنامه Flex Rewards ، رانندگان در نهایت دسترسی به چیزی به نام "برنامه ریزی ترجیحی" را باز می کنند. به طور خلاصه ، این ابزار به رانندگان قابل اعتماد امکان ادعای شیفت های رزرو شده را می دهد ، بنابراین مجبور نیستند با هزاران آمازون رقابت کنند. درایورهای دیگر کاملاً اغلب.

https://techbord.com آمازون یک برنامه پاداش برای Flex مستقل خود راه اندازی می کند  'رانندگان

هرچه راننده " بالاتر رود "، شیفت های رزرو شده تری به آنها دسترسی پیدا می کند. آمازون می گوید این تغییرات براساس "روزهای کاری ، ساعتها و" ایستگاه های تحویل ترجیحی هر راننده "" سفارشی "می شود ، اگرچه مشخص نیست که روند سفارشی سازی به صورت خودکار است یا چیزی که می تواند تغییر کند به صورت دستی.

سرانجام ، Flex Rewards به رانندگان امکان دسترسی به برخی از ویژگی های Stride ، از جمله تخفیف های انحصاری در هزاران محصول و خدمات (از جمله سرگرمی ، لباس ، تعمیرات خودکار و موارد دیگر) و ابزارهایی را برای کمک به آنها در مدیریت سلامت می دهد. بیمه ، پیگیری هزینه و تشکیل پرونده مالیاتی.

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، Flex Rewards یک برنامه پاداش کمی ضعیف است. برنامه ریزی ترجیحی برای بعضی ها می تواند تغییر دهنده بازی باشد ، اما این به نحوه اجرای آن و تعداد شیفت های رزرو شده بصورت هفتگی بستگی دارد.

با این حال ، آنچه در Flex Rewards گنجانده شده است ممکن است فقط کافی است برخی پیمانکاران را فریب دهید تا از آن در خدمات رقیب (مانند Uber یا Postmates) استفاده کنند. برخی از آنها اصلاً برنامه تشویقی راننده ندارند.

اعتبار مستند: پول

آمازون یک برنامه پاداش برای درایورهای مستقل 'Flex' خود راه اندازی می کند
industry/آمازون-یک-برنامه-پاداش-برای-درایورهای-مستقل-flex-خود-راه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.