خبر

 • تک بورد - آمازون پس از ادعا كردن كارگرانش در بطری ادرار نمی كنند ، درگیر نامزد روابط عمومی دیگری می شود

  آمازون پس از ادعا كردن كارگرانش در بطری ادرار نمی كنند ، درگیر نامزد روابط عمومی دیگری می شود
  29 روز و 6 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: کارگران آمازون می گویند که کندن پوست در بطری های آب بخشی از این کار است ، با این حال شرکت اصرار دارد که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد. این غول خرده فروشی با نماینده دموکرات مارک پوکان ، یکی از بسیاری از افرادی که با یک مدیر اجرایی که شرکت را "محل کار مترقی" می نامد ، درگیر توئیتر شد.

  اوضاع از آنجا آغاز شد كه رئیس مصرف كننده آمازون ، دیو كلارك ، سعی داشت گوشت گاو را با سناتور برنی سندرز آغاز كند ، پیش از بازدید امروز سیاستمدار ورمونت از انبار خود در بسمر ، آلاباما. ورود سندرز در حالی است که مرکز تحقق اتحادیه را تحت فشار قرار می دهد.

  2/3 برای رای دهندگان ما: حداقل 15 دلار دستمزد ، مراقبت های بهداشتی از روز اول ، پیشرفت شغلی و یک محیط کار امن و فراگیر.

  - دیو کلارک (davehclark) 24 مارس 2021

  "من ازSenSanders به ​​بیرمنگام استقبال می کنم و از فشار وی برای ایجاد یک محل کار مترقی قدردانی می کنم. من اغلب می گویم ما برنی ساندرز کارفرمایان هستیم ، اما این کاملاً درست نیست زیرا ما واقعاً یک محل کار مترقی را ارائه می دهیم "، کلارک در توییت خود نوشت. وی همچنین "محیط کار امن و فراگیر" آمازون را ستود. "

  بسیاری از کاربران توییتر کلارک را در توییت خود فراخوانده و برخی از شکایات کارگران این شرکت از آمازون را برجسته کردند: اخراج زنان باردار برای استراحت بیش از حد در حمام ، اقدامات ضد اتحادیه تهاجمی ، شرایط کار دور از خطر و آسانسورهایی که فقط برای محصولات استفاده می شود. بسیاری همچنین به حوادث متعددی از ادرار کردن کارکنان در بطری های پلاستیکی اشاره کردند ، زیرا وقت ندارند یا اجازه رفتن به دستشویی را ندارند.

  پرداخت 15 دلار در ساعت کارگران باعث نمی شود هنگامی که اتحادیه کارگران را مجبور می کنید و کارگران را در بطری های آب ادرار می کنید "یک محل کار مترقی " باشید. https://t.co/CnFTtTKA9q

  - نماینده مارک پوکان (repmarkpocan) در تاریخ 25 مارس 2021

  نماینده پارلمان در ویسکانسین ، پوکان به آن پیوست. "پرداخت 15 دلار در هر ساعت کارگران باعث نمی شود شما وی نوشت: "محل کار مترقی" هنگامی که شما اتحادیه کارگران را مجبور می کنید و کارگران را در بطری های آب ادرار می کنید ، ".

  حساب آمازون نیوز درگیر شد ، و به پوکان پاسخ داد:" شما نمی خواهید واقعاً به چیزهایی که در بطری ها می پرد ، اعتقاد دارید؟ اگر این حقیقت داشت ، هیچ کس برای ما کار نمی کرد. "

  نویسنده جیمز بلدورث ، که در این شرکت مخفی کار می کرد ، در توئیتر خود نوشت: "من کسی بودم که پوست شیشه را در بطری پیدا کردم. به من اعتماد کن ، این اتفاق افتاد." ٪ از ترس از دست دادن اهداف بهره وری از رفتن به دستشویی می ترسیدند.

  به آمار نگاه کنید و زمینه را در نظر بگیرید https://t.co/9bSy3Jv7hC pic.twitter.com/DLlxdb7DV3

  - جیمز بلدورث (J_Bloodworth) 25 مارس 2021

  در جای دیگر ، Business Insider با پنج کارمند فعلی و سابق آمازون صحبت کرد که گفتند به دلیل محدودیت زمانی که برای رانندگان و کارگران قراردادی.

  "انریکه سانچز ، که به مدت هشت ماه در سال 2020 به عنوان راننده کار می کرد ، به این نشریه گفت:" آنها حرکات شما را ردیابی می کنند - چند بار که متوقف می شوید ، چقدر سریع رانندگی می کنید. " "استفاده از سرویس بهداشتی در وانت گاهی تنها گزینه است. "

  آمازون در این مرحله برای مقابله با فاجعه های روابط عمومی و تبلیغات بد استفاده می شود - اعلامیه فعلی به زودی پس از گزارش کارگران تحویل آن ارائه می شود مجبور به موافقت با نظارت هوش مصنوعی یا خطر از دست دادن شغل خود را دارند. اما با درآمد خالص آن از 11.6 میلیارد دلار در سال 2019 به 21.33 میلیارد دلار در سال گذشته ، مهمترین نتیجه تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

خبرهای دیگر از صنعتی