خبر

 • تک بورد - آمازون می گوید Prime Day امسال در 21 و 22 ژوئن برگزار می شود

  آمازون می گوید Prime Day امسال در 21 و 22 ژوئن برگزار می شود
  11 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حداقل در مورد آمازون ، سرانجام همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی است. این غول تجارت الکترونیکی تأیید کرده است که رویداد فروش Prime Day 2021 به شکاف تابستانی معمول خود بازمی گردد ... به جای اینکه در اواسط ژوئیه برگزار شود ، رویداد دو روزه امسال از 21 تا 22 ژوئن آغاز می شود ، فقط یک روز پس از شروع رسمی تابستان (در نیمکره شمالی).

  آمازون بیش از دو میلیون معامله را در هر گروه وعده داده است و برخی از آنها امروز ارائه می شوند. اعضای نخست می توانند به پورتال بازی آمازون سر بزنند و یک کد رایگان برای نسخه استاندارد Battlefield 4 در Origin تا تاریخ 20 ژوئن ادعا کنند.

  علاوه بر این ، کسانی که هنوز آمازون موسیقی نامحدود را امتحان نکرده اند می توانند چهار ماه زانو بزنند. امتحان رایگان. به همین ترتیب ، اعضای Prime می توانند در چهار ماه اول Audible Premium Plus بیش از 50 درصد پس انداز کنند و قیمت را به 6.95 دلار در ماه کاهش دهند.

   https://techbord.com آمازون می گوید امسال Prime Day در 21 و 22 ژوئن برگزار می شود

  با شروع 7 ژوئن و تا 20 ژوئن ، آمازون این است ارائه اعتبار 10 دلاری برای استفاده در طی Prime Day برای اعضایی که 10 دلار با مشاغل کوچک منتخب مستقر در ایالات متحده هزینه می کنند. آمازون خاطرنشان می کند که بیش از 300000 فروشنده واجد شرایط شرکت در این تبلیغات هستند ، بیش از دو برابر سال گذشته.

  Prime Day از 21 ژوئن در نیمه شب اقیانوس آرام آغاز می شود و تا 22 ژوئن ادامه دارد.

  اعتبار تصویر هادریان

خبرهای دیگر از صنعتی