techbord.com آمازون متهم به افزایش جدی قیمت در سراسر همه گیرها شد

یک سیب زمینی داغ: علیرغم موضع گیری عمومی آمازون در مورد گران شدن قیمت ، گزارش جدید چندین یافته کلیدی را برجسته می کند که به نظر می رسد با ادعاهای قبلی غول تجارت الکترونیکی مغایرت دارد. این گزارش نشان می دهد که این شرکت نه تنها به افزایش قیمت کالاهایی که مستقیماً توسط آمازون فروخته می شود ، بلکه قیمت های تورم فروشندگان شخص ثالث را نیز تسهیل کرده است ، در حالی که مردم و مجری قانون را گمراه کرده است.

بر اساس گزارش لعنتی خاص توسط Citizen Citizen ، آمازون ، در میان بزرگترین خرده فروشان جهان ، به افزایش قیمت بیش از حد در همه گیر جهانی متهم شده است. در حالی که افراد بیشتری در میان مجوزهای خانه نشین به خرید آنلاین مشغول بودند ، درآمد آمازون افزایش یافت - اما ظاهراً برخی از قیمت های آن نیز افزایش یافته است.

گزارش های افزایش قیمت آمازون در اوایل ماه منتشر شد پاندمی. آمازون ادعا کرد که با مقامات مربوطه در تلاش است تا موجی از افزایش قیمت ها را کنترل کند ، میلیون ها مورد را به دلیل ادعاهای دروغین ویروس کرونا حذف کند و حتی مقدار مشخصی از فروشندگان شخص ثالث نامطبوع را در سایت مقصر دانست.

" در آمازون جایی برای گران شدن قیمت وجود ندارد. "

آمازون حتی برای ادعای تقاضای سیری ناپذیر در سراسر بیماری همه گیر در حالی که ادعا می کرد به مبارزه با گران شدن قیمت در سیستم عامل ادامه می دهد ، دست به دامن استخدام شد. آمازون همچنین تا آنجا که خواستار قوانین فدرال در مورد قوانین افزایش قیمت شد.

با این حال ، در گزارش خود ، Public Citizen شواهدی ارائه کرده است که نشان می دهد اقدامات آمازون به همان اندازه که شرکت اجازه داده ، نوع دوستانه نبوده است ، علیرغم اینکه گفته است "" هیچ جایی برای افزایش قیمت در آمازون وجود ندارد. "

گزارش" نخست وزیر "جزئیات 15 محصول اساسی را که در آمازون فروخته شده است - مستقیماً توسط آمازون خود یا از طریق فروشندگان شخص ثالث - بین ماه های فوریه و آگوست. گزارش دریافت که این محصولات از 76 درصد تا بیش از 1000 درصد نشانه گذاری داشته اند.

https://techbord.com آمازون متهم به افزایش جدی قیمت در سراسر بیماری همه گیر

به عنوان مثال ، بر اساس این گزارش ، ماسک های یکبار مصرف صورت تا حدود 1000 درصد افزایش قیمت داشته اند. براساس این گزارش ، یک بسته 50 ماسکی یکبار مصرف قبل از شروع شیوع بیماری همه گیر به طور کلی با حدود 4 دلار در دسترس بود. طی چند ماه گذشته ، بسته مشابهی از 50 ماسک یکبار مصرف به طور مستقیم به مبلغ 40 دلار به طور مستقیم توسط آمازون فروخته شده است.

به نظر می رسد یکی دیگر از جرایم قابل توجه نشاسته ذرت است که به طور متوسط ​​0.89 دلار قیمت متوسط ​​دارد. سنت یک ظرف 6.5 اونسی نشاسته ذرت Clabber Girl ، اما در آمازون با قیمت 9 دلار فروخته شده است. در زمان نوشتن مقاله ، این مورد در حال حاضر بین 5.69 تا 11.00 دلار با هزینه های مختلف حمل و نقل مشاهده می شود.

https://techbord.com آمازون متهم به افزایش جدی قیمت در سراسر بیماری همه گیر

فروشندگان شخص ثالث قسمت قابل توجهی از درآمد آمازون را تشکیل می دهند ، زیرا آمازون درصدی از فروش خود را حفظ می کند. این یک رابطه هم افزایی است ، جایی که وقتی فروشندگان آمازون درآمد بیشتری کسب می کنند ، آمازون نیز درآمد زیادی دارد.

به نظر می رسد برخی از گرانترین قیمت کالاهای موجود از طریق فروشندگان شخص ثالث آرد بوده است ، حوله های برنجی و حوله های کاغذی به ترتیب با افزایش 941 درصدی ، 641 درصدی و 450 درصدی افزایش می یابد.

در پاسخ به یافته های آن ، شهروند عمومی خاطر نشان می کند که گران شدن قیمت آمازون بسیاری از موارد را نقض می کند قوانین ایالتی که افزایش قیمت بیش از 10 درصد را منع می کند. در پایان گزارش خود ، Citizen Citizen اکنون خواستار یک قانون یک جانبه فدرال برای منع گران شدن قیمت است ، زیرا سیستم عامل های خرید آنلاین اغلب می توانند از قوانین ایالت طفره بروند.

"عدم وجود یک قانون فدرال ، همراه با در این گزارش آمده است: "خرید اینترنتی که از مرزهای ایالتی عبور می کند ، شکاف هایی را در محافظت از گران شدن قیمت ایجاد کرده و منجر به این می شود که قوانین افزایش قیمت دولتی در رسیدگی به افزایش قیمت آنلاین بی اثر باشد".

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2009/387-3.jpg " alt = "https://techbord.com آمازون متهم به افزایش جدی قیمت در تمام موارد همه گیر ">

به طور خاص ، شهروندان عمومی مایلند موارد زیر را از چنین قانون فدرال رجوع کنید:

تعریف واضح و روشنی از گران شدن قیمت مانند افزایش 10 درصدی قیمت ها در مواقع اضطراری ارائه دهید. لیست بسیار گسترده ای از محصولات ، کالاها و خدمات را که تحت پوشش قرار می گیرند ، قرار دهید. مجازات های مدنی قابل توجهی را که توسط کمیسیون تجارت فدرال و دادستان های کل کشور قابل اجرا است ، تعیین کنید. هر کجا که سنجش قیمت در زنجیره تأمین رخ داد ، اعمال کنید. و در طول بیماری همه گیر COVID-19 و همچنین هرگونه فاجعه یا وضعیت اضطراری بهداشتی در حال حاضر و در آینده قابل استفاده باشد.

علاوه بر این ، گزارش Public Citizen خواستار آمازون برای اصلاح قیمت گذاری و لیست بندی محصولات خود است ، که در بهترین حالت سحابی است و در بدترین حالت گمراه کننده است. برای این منظور ، توصیه می شود که آمازون نه تنها تاریخچه جامع قیمت اقلام را منتشر کند ، بلکه یک قیمت متوسط ​​و همچنین MSRP پیشنهادی را نیز منتشر کند.

سایر توصیه ها شامل ایجاد محدودیت در مقدار این مورد می تواند با افزایش قیمت ، باعث خاتمه عمل ایجاد صفحات جدید برای مواردی که قبلاً درج شده اند (که ارزیابی تاریخچه قیمت گذاری را دشوار می کند) و همچنین ارائه روش ساده و شفاف برای گزارش مصرف کنندگان از لیست محصولات ، برای مصرف کنندگان.

در بیانیه ای برای The Verge ، آمازون خاطرنشان كرد كه گزارش Public Citizen به شناسایی تعدادی از خطاهای قیمت گذاری كمك كرد و دوباره تأكید كرد كه آمازون بیش از یك میلیون لیست را به دلیل مشكوك كردن قیمت حذف كرده است ، در حالی كه حدود 10 هزار مورد را نیز به حالت تعلیق درآورده است. فروش حساب.

اعتبار تصویر: Russ Vance

آمازون متهم به افزایش جدی قیمت در سراسر همه گیرها شد
industry/آمازون-متهم-به-افزایش-جدی-قیمت-در-سراسر-همه-گیرها.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.