خبر

 • تک بورد - آمازون قصد دارد مکان های خرده فروشی بزرگتری را برای رقابت با فروشگاه های بزرگ باز کند

  آمازون قصد دارد مکان های خرده فروشی بزرگتری را برای رقابت با فروشگاه های بزرگ باز کند
  4 روز و 1 ساعت قبل

  گفته می شود آمازون در حال برنامه ریزی برای افزایش بیشتر به خرده فروشی فیزیکی است ، همان صنعتی که طی چند دهه گذشته مختل کرده است. آنها کمی کوچکتر از یک فروشگاه بزرگ سنتی هستند-حدود 30،000 فوت مربع در مقابل 100000 فوت مربع-و محصولات از مارک های مصرف کننده برتر را در کنار کالاهای برچسب خصوصی خود ارائه می دهند.

  منابع آشنا با این موضوع به وال استریت ژورنال گفتند که اولین فروشگاه های بزرگ آمازون در کالیفرنیا و اوهایو افتتاح می شوند.

  یکی از منابع گفت که آمازون در مورد برخی از مارک های پوشاک ایالات متحده تماس گرفت. دو سال پیش با استراتژی ارائه لباس های خود در فروشگاه های بزرگ خرده فروشی.

  https://techbord.com آمازون در حال برنامه ریزی برای باز کردن مکان های خرده فروشی بزرگتر برای رقابت با فروشگاه های بزرگ

  آمازون در برچیدن سیستماتیک خرده فروشی سنتی آجر و ملات با تجارت آنلاین خود نقش داشته است ، است که بسیاری از شرکت ها را به ورشکستگی و تسریع سقوط مراکز خرید شاید آمازون بخشی از طرح اصلی اصلی نبود ، اما پس از سالها توسعه کسب و کار خود و کنار گذاشتن رقابت ، آمازون به فرصتی پی برد و حرکت خود را در خرده فروشی فیزیکی آغاز کرد.

  بر اساس داده های رشد مشتری همکاران ، فروشگاه های بزرگ 10 درصد از فروش خرده فروشی را فقط یک نسل پیش تشکیل می دادند. تا کنون در سال 2021 ، آنها به کمتر از یک درصد از پای کمک کرده اند. برخی از این موارد بدون تردید به همه گیری مداوم مرتبط است ، اما بسیاری از آنها صرفاً ناشی از تغییر رفتار مصرف کننده و افزایش کلی در خرید آنلاین است. فروشگاه های خرده فروشی هنوز امتیازات زیادی را ارائه می دهند که اینترنت به سادگی نمی تواند با آنها مطابقت داشته باشد. گذشته از لذت فوری ، فروشگاه های خرده فروشی به مصرف کنندگان اجازه می دهند تا قبل از خرید محصول را امتحان کنند ، که در مورد پوشاک بسیار مفید است. آنها همچنین خریداران معمولی را جذب می کنند که در غیر این صورت وقتی به دنبال کشتن مدتی هستند به احتمال زیاد فروشگاه آنلاین را مرور نمی کنند.

خبرهای دیگر از صنعتی