خبر

 • تک بورد - آمازون در حال گسترش برنامه کوچک بازی انبارهای افزایش بهره وری خود به 20 ایالت دیگر است

  آمازون در حال گسترش برنامه کوچک بازی انبارهای افزایش بهره وری خود به 20 ایالت دیگر است
  28 روز و 13 ساعت قبل

  بهترین راه برای بهبود بهره وری کارگران چیست؟ اگر آمازون هستید ، به سادگی کارهای روزمره کاری را به چیزی جالب تر و "گیمی" تبدیل می کنید. طی چند سال گذشته ، آمازون مانیتورهای بازی های کوچک را در ایستگاه های کاری جداگانه اجرا کرده است. مانیتورها می توانند عناوین داخلی مربوط به کار مانند MissionRacer ، Dragon Duel و PicksInSpace (همه عناوین داخلی) را نمایش دهند.

  این استراتژی افزایش بهره وری می تواند روز کار را برای کارمندان آمازون کمی خسته کننده کند ، که به نوبه خود آنها را تشویق می کند که برای مدت طولانی تری کار کنند. به نظر می رسد تاکنون این برنامه موفقیت آمیز بوده است ، زیرا آمازون آن را به عنوان 20 بخش دیگر به عنوان بخشی از "گسترش عمده"

  ارائه می دهد ، این برنامه به عنوان "بازی های FC" شناخته می شود ، "و مشارکت می تواند منجر به پاداش اضافی برای کارگران شود. با انجام این بازی ها ، کارمندان می توانند ارز دیجیتالی کسب کنند که می تواند برای کالاهای مجازی مورد استفاده قرار گیرد (با این وجود جزئیاتی در این مورد نداریم). برخی از کارگران حتی از موفقیت خود در بازی ها به عنوان مزایای ملموس دنیای واقعی مانند SwagBucks استفاده کرده اند که می تواند در فروشگاه شرکت برای به دام انداختن لباس و سایر موارد خوب مورد استفاده قرار گیرد.

خبرهای دیگر از صنعتی