خبر

 • تک بورد - آمازون در حال مذاکره برای خرید استودیوی MGM به قیمت 9 میلیارد دلار است

  آمازون در حال مذاکره برای خرید استودیوی MGM به قیمت 9 میلیارد دلار است
  26 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: MGM ، یکی از مشهورترین استودیوهای هالیوود ، می تواند با مبلغ 9 میلیارد دلار توسط آمازون خریداری شود. گفته می شود که شرکت مادر MGM Holdings از اواخر سال 2020 به دنبال خریدار بوده است. اگر این غول فناوری این معامله را ببندد ، به کاتالوگ فیلم و تلویزیون با قدمت تقریباً 100 ساله ، با عناوین کلاسیک بن هور و جادوگر اوز به جیمز باند و داستان دستیار.

  ورایتی گزارش می دهد که آمازون یکی از چندین شرکت فناوری است که علاقه مند به خرید MGM و نماد نمادین آن Leo the Lion (اکنون CGI) شده است. قیمت خرید ممکن است بین 7 تا 10 میلیارد دلار باشد ، اگرچه گفته می شود که استودیوها به دنبال 9 میلیارد دلار هستند.

  بلومبرگ گزارش داد که MGM همچنین گزینه های دیگر را با شرکت های مختلف مورد بحث قرار داده است ، از جمله گفتگو با اپل و Netflix در مورد انتشار فیلم بسیار با تأخیر جیمز باند No Time To Die مستقیماً در یک سرویس پخش جریانی. از آن زمان MGM تأیید کرده است که ورود بعدی به امتیاز 007 در تاریخ 8 اکتبر در ایالات متحده به اکران نمایشی درخواهد آمد. از میان 4000 فیلم سینمایی آن می توان به حق امتیازات هابیت ، راکی ​​/ کرید و روبوکاپ به همراه سکوت بره ها و هفت باشکوه اشاره کرد. کتابخانه تلویزیونی آن ، شامل 17000 قسمت ، شامل Stargate SG-1 ، Stargate Atlantis ، Fame ، Fargo و The Voice است.

  برچسب 9 میلیارد دلاری سرمایه گذاری قابل توجهی برای هر شرکتی است ، اما هنوز هم کمتر است بیش از 11 میلیارد دلار آمازون در برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و موسیقی خود برای خدمات Prime در سال گذشته هزینه کرد.

  اخبار مربوط به معامله احتمالی چند روز پس از اعلام AT&T برای برنامه ریزی واحد WarnerMedia و ترکیب آن با Discovery منتشر می شود. برای ایجاد غول جریانی جدید.

خبرهای دیگر از صنعتی