خبر

 • تک بورد - آمازون برای نظارت بر رفتار راننده ، دوربین های مجهز به هوش مصنوعی را در وانت های تحویل خود نصب می کند

  آمازون برای نظارت بر رفتار راننده ، دوربین های مجهز به هوش مصنوعی را در وانت های تحویل خود نصب می کند
  22 روز و 13 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: آمازون مدتهاست با انتقاداتی مواجه شده است که رانندگان خود را مجبور می کند هر روز 200 تحویل را انجام دهند ، که بسیاری ادعا می کنند یک تقاضای غیر منطقی است که می تواند منجر به خستگی کارگران شود که خطر می کنند. این شرکت به جای کاهش این برنامه های فشرده ، شروع به استفاده از دوربین های مجهز به هوش مصنوعی برای هشدار به رانندگان در صورت تخطی از قوانین جاده ای یا انجام اقدامات ناامن کرده

  اطلاعات گزارش می دهد که پلت فرم Driveri که در وسایل نقلیه نصب می شود توسط شرکت نوپای Netradyne مستقر در سن دیگو ساخته شده است. دوربین های آن از چهار لنز استفاده می کنند که از جاده ، راننده و هر دو طرف ون فیلم می گیرند.

  دوربین هایی که 100 درصد کار می کنند ، صدا را ضبط نمی کنند و نمی توان از آنها برای تماشا استفاده کرد. رانندگان در زمان واقعی است. آنها دارای هوش مصنوعی هستند که 16 سیگنال را براساس آنچه در اطراف وانت اتفاق می افتد و عملکرد یک راننده شناسایی می کند. هر چیز غیرقانونی ، مانند عدم توقف یا سرعت زیاد ، پاسخ های صوتی را تحریک می کند ، از جمله "بدون توقف شناسایی شد" و "لطفا سرعت خود را کاهش دهید". رانندگی ناامن مانند ترمزگیری بیش از حد سخت هشدارهای صوتی به همراه نخواهد داشت اما تصاویر را برای بررسی آمازون در پورتالی امن بارگذاری می کنید.

خبرهای دیگر از صنعتی