techbord.com آمازون با اولین مرکز هوایی منطقه ای در آلمان فعالیت های اروپا را گسترش می دهد

عملیات لجستیک بار آمازون ایر در اروپا پس از افتتاح تاسیسات جدید 20،000 متر مربعی خود در فرودگاه لایپزیگ / هاله آلمان ، این ماه در اروپا آغاز شد. این شرکت با رشد ناوگان جهانی خود با بیش از 70 هواپیما ، دو فروند Boeings را برای مدیریت تحویل در سراسر اروپا اجاره کرده است و انتظار دارد این گسترش مزایای اقتصادی طولانی مدت و فرصت های شغلی برای منطقه ایجاد کند.

به لطف اولین مرکز هوایی منطقه ای غول خرده فروشی در قاره که اخیراً در آلمان افتتاح شده است ، مشتریان آمازون در اروپا می توانند انتظار داشته باشند که بسته هایشان سریعتر وارد شود. آمازون ایر ، همانطور که در نام آن آمده است ، عملیات حمل و نقل هوایی این شرکت را بر عهده دارد و خطوط هوایی ASL را برای استفاده از دو هواپیمای بوئینگ 737-800 به نمایندگی از خود انتخاب کرده است.

مرکز جدید هوایی اکنون میزبان آن است روزانه دو پرواز از فرودگاه لایپزیگ / هاله و انتظار می رود بیش از 200 شغل برای ساکنان منطقه لایپزیگ فراهم کند. آمازون همچنین به اهمیت این گسترش در طول بیماری همه گیر ادامه می دهد ، زیرا تسهیلات حمل و نقل 20000 متر مربعی شبکه تحقق آن را در اروپا تقویت می کند ، به شما این امکان را می دهد تا انواع بیشتری از محصولات و گزینه های تحویل انعطاف پذیر را به اعضای نخست ارائه دهد.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2011/1093-1.jpg " alt = "https://techbord.com آمازون عملیات اروپا را با اولین مرکز هوایی منطقه ای در آلمان گسترش می دهد ">

آمازون به طور پیوسته بوده است رشد ناوگان هواپیمایی خود در طول سالها با افزایش رقبا ، اعتماد شرکت به ارائه دهندگان تدارکات شخص ثالث را کاهش داد. همچنین به دلیل Covid-19 که در آن تنها در ماه ژوئن دوازده هواپیمای باری به شبکه جهانی هوای خود اضافه کرد ، به دلیل فعالیت فوق العاده تجارت الکترونیکی تحت فشار قرار گرفت.

علاوه بر آلمان ، آمازون همچنین دارای برنامه های توسعه بیشتر در کشور خود را دارد. انتظار می رود تا سال آینده هاب های Prime Air این شرکت در آمریکا در دو مکان جدید آغاز به کار کنند: فرودگاه بین المللی سن برناردینو در کالیفرنیا و فرودگاه بین المللی سینسیناتی / شمال کنتاکی.

آمازون با اولین مرکز هوایی منطقه ای در آلمان فعالیت های اروپا را گسترش می دهد
industry/آمازون-با-اولین-مرکز-هوایی-منطقه-ای-در-آلمان-فعالیت-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.