techbord.com آمازون اکنون تحویل گاراژ را در 4000 شهر ایالات متحده ارائه می دهد

آمازون هنگامی که اعلام کرد به مشتریان این امکان را می دهد که اجازه دهند رانندگان تحویل بسته ها را در گاراژهای خود تحویل دهند ، کمی غوغا به پا کرد ، اما به نظر می رسد اعتراض کافی نبود تا آمازون از گسترش "کلید" خود جلوگیری کند. سرویس. از زمان نوشتن ، تحویل در گاراژ اکنون در بیش از 4000 شهر و شهر ایالات متحده در دسترس اعضای Prime است.

با توجه به اینکه Key در ابتدا فقط در 50 شهر در دسترس بود ، این یک گسترش عمده خدمات است - "دهها میلیون نفر" از مشتریان Prime در صورت تمایل اکنون می توانند از آن استفاده کنند.

قسمت آخر مهم است: کلید به هیچ وجه اجباری نیست. در عوض ، سیستم تحویل گاراژ اختیاری در نظر گرفته شده است تا به مشتریان آرامش خاطر دهد و به آنها اجازه دهد از دزدان دریایی ایوان طفره بروند. با نزدیک شدن به فصل فروش تعطیلات به سرعت ، زمان آمازون در اینجا نمی تواند بهتر باشد.

آخرین چیزی که می خواهید این است که 500 دلار جدید PlayStation 5 یا Xbox Series X توسط یک فرصت طلب به سرقت برود. رهگذر ، و Key می تواند یک لایه محافظت اضافی در برابر چنین حادثه ای ایجاد کند.

https://techbord.com Amazon اکنون تحویل گاراژ را در 4000 شهر ایالات متحده ارائه می دهد

برای کسانی که با Key آشنایی ندارند ، این یک سرویس کاملاً ساده است ، فقط با دو پیش شرط: درب بازکن گاراژ هوشمند myQ و عضویت Amazon Prime. اگر هر دو مورد را دارید ، فقط برنامه myQ خود را با Key پیوند دهید و سپس می توانید "تحویل رایگان در گاراژ " را در هنگام خروج از آمازون انتخاب کنید.

هنگامی که بسته شما وارد می شود ، "حرفه ای " تحویل موقت ، یک بار به درب گاراژ شما دسترسی پیدا می کند. پس از انجام این کار ، آنها در را باز می کنند ، بسته را درون آن قرار می دهند و سپس دوباره آن را می بندند.

تمام رانندگانی که در برنامه تحویل داخل گاراژ شرکت می کنند باید بررسی های زیادی در زمینه پیش زمینه انجام دهند ، و آنها به شما دستور داده شده است که بیش از 5 فوت به داخل گاراژ بروید.

اگر می خواهید در مورد Key اطلاعات بیشتری کسب کنید ، یا صلاحیت آدرس خود را بررسی کنید ، به صفحه رسمی این سرویس مراجعه کنید اینجا.

آمازون اکنون تحویل گاراژ را در 4000 شهر ایالات متحده ارائه می دهد
industry/آمازون-اکنون-تحویل-گاراژ-را-در-4000-شهر-ایالات-متحده-ارائه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.