خبر

 • تک بورد - آمازون اولین گزارش سه ماهه خود را تحت نظر مدیر عامل جدید اندی جاسی منتشر می کند

  آمازون اولین گزارش سه ماهه خود را تحت نظر مدیر عامل جدید اندی جاسی منتشر می کند
  24 روز و 3 ساعت قبل

  آمازون به سختی تخمین درآمد خود را از دست داد و در طی Q2 سود تقریباً رکوردی را کسب کرد ، با این حال سهام هنوز در معاملات صبح زود شکست می خورد که بیشتر به دلیل راهنمایی سه ماهه سوم آمازون است. اما این همه می تواند تغییر کند در صورت افزایش سطح شیب دار همه گیر ، همانطور که برخی معتقدند ممکن است اتفاق بیفتد.

  آمازون اولین گزارش درآمد سه ماهه خود را با مدیر عامل جدید مأموریت اندی جاسی در راس ، که در اوایل این ماه جف بزوس را به عنوان بنیانگذار بر عهده گرفت ، منتشر کرد.

  در سه دوره ماه منتهی به 30 ژوئن (که شامل Prime Day امسال است) ، آمازون 113.1 میلیارد دلار در کل فروش خالص کسب کرده است که 27٪ رشد سه ماهه بیشتر از سه ماهه گذشته را نشان می دهد. این متوسط ​​تخمین تحلیلگران Refinitiv 115 میلیارد دلار است ، اما سود با 7.8 میلیارد دلار بسیار سالم اعلام شد - دومین سود سه ماهه آمازون تاکنون. در سه ماهه سال گذشته ، آمازون فقط 5.2 میلیارد دلار درآمد خالص داشته است.

  با نگاه به جلو ، آمازون انتظار دارد که فروش خالص بین 106 تا 112 میلیارد دلار باشد.

  ارزش سهام در آمازون بیش از هفت درصد در معاملات AM سقوط کرده است ، در حال حاضر یک سهم با ارزش 3،599.92 دلار است.

  https://techbord.com آمازون اولین گزارش سه ماهه خود را تحت مدیرعامل جدید اندی جاسی منتشر می کند

  برایان یاربرو ، تحلیلگر ادوارد جونز به رویترز گفت که ادامه رشد سریع آمازون عملی نیست. "بدیهی است که همه گیری به آنها کمک کرده است ، اما آنها قادر نخواهند بود به سرعت بالای این تعداد رشد کنند."

  "وقتی به اندازه گسترده تجارت فکر می کنید ، هنوز هم یک رشد خارق العاده است ، "یاربرو اضافه کرد.

  رشد کند تنها مسئله ای نیست که آمازون باید با آن درگیر شود. کمبود نیروی کار مداوم ، غول تجارت الکترونیکی را وادار کرده است تا با استخدام مزایده ، به طور متوسط ​​17 دلار در ساعت به علاوه پاداش امضا برای جذب کارگران ، ارائه دهد. با ورود به فصل تعطیلات ، نیازهای کار آمازون فقط در حال افزایش است.

خبرهای دیگر از صنعتی