خبر

 • تک بورد - آمازون اقلام برگشتی را به عنوان بخشی از برنامه های کاهش ضایعات به فروش می رساند

  آمازون اقلام برگشتی را به عنوان بخشی از برنامه های کاهش ضایعات به فروش می رساند
  10 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آمازون اعلام کرده است که برنامه های خود را برای کاهش ضایعات با سهولت در فروش مجدد اقلام بازگردانده شده مشتری یا موجودی بیش از حد موجود در این پلتفرم برای شرکت های ثالث اعلام کرده است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که غول خرده فروشی به دلیل تخریب حداکثر 200 هزار قلم کالا در هفته در انبار دانفرملاین خود در اسکاتلند مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

  آمازون دو برنامه جدید Fulfillment by Amazon (FBA) را معرفی کرده است که به گفته آنها به محصولات بیشتر زندگی دوم می بخشد. اولین مورد ، با نام FBA Grade و Resell ، به شرکای فروشنده ثالث این امکان را می دهد تا محصولات برگشتی را در آمازون به عنوان اقلام "استفاده شده" بفروشند ، با قیمت بر اساس شرایط محصول که توسط آمازون ارزیابی شده است (مانند جدید ، بسیار خوب ، خوب و قابل قبول). این برنامه در حال حاضر در انگلستان موجود است و تا پایان سال به ایالات متحده می آید.

  برنامه دوم ، FBA Liquidations ، به فروشندگان اجازه می دهد تا بخشی از هزینه موجودی خود را از اقلام برگشتی یا اضافی خود با فروش مجدد بازیابی کنند. آنها را از طریق شرکای فروش عمده آمازون دریافت کنید. این برنامه در ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا پخش می شود و در ماه اوت به انگلستان می آید. این محصولات یک چالش گسترده در صنعت هستند. "لیبی جانسون مک کی ، مدیر آمازون ، در بیانیه ای گفت. "این برنامه های جدید نمونه هایی از اقداماتی است که ما انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات فروخته شده در آمازون - چه توسط ما و چه شرکای تجاری کوچک ما - به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد و هدر نمی رود. "

  یکی از کارکنان سابق آمازون به طور مخفیانه از "منطقه تخریب" در انبار Dunfermline این شرکت که در آن کالاهای ناخواسته با علامت "نابود کردن" علامت گذاری شده است ، فیلم برداری کرد. یک سند فاش شده نشان داد که بیش از 124،000 مورد با عنوان "نابود کردن" در یک هفته مشخص شده است. تماشا کنید: https://t.co/OJjexB0YQd#AmazonWaste

  - اخبار ITV (itvnews) 21 ژوئن 2021

  اطلاعیه برنامه ها چند هفته پس از به اشتراک گذاشتن فیلم ضبط شده داخل آمازون توسط پخش کننده انگلستان منتشر می شود انبار Dunfermline که لوازم الکترونیکی مصرفی ، جواهرات ، کتاب ، بسته های ماسک صورت و موارد دیگر را برای نابودی کنار گذاشته است. گزارش می شود که هر دو مورد جدید و بازگشتی که پرچم گذاری شده اند برای تخریب به "منطقه تخریب " انبار ارسال می شوند.

  یکی از کارگران سابق آمازون ادعا کرد که هدف هفتگی اقلام تخریب شده حدود 130،000 مورد است که نیمی از آنها جدید هستند و نصف برگشت داده شده است ، اگرچه گاهی اوقات می تواند به 200،000 برسد. "هیچ چیز قافیه یا دلیلی برای آنچه خراب می شود وجود ندارد: طرفداران Dyson ، Hoovers ، MacBook و iPad گاه به گاه ؛ روز گذشته ، 20000 ماسک COVID (صورت) هنوز در بسته بندی خود هستند. " این کارمند سابق می گوید.

  Greenpeace یکی از سازمانهای زیست محیطی بود که از اتلاف ظاهری آمازون انتقاد کرد. این گروه گفت که تحقیقات نشان می دهد آمازون "در یک مدل کسب و کار مبتنی بر حرص و طمع کار می کند "

  اعتبار سرسخت: Dunfermline Press

خبرهای دیگر از صنعتی