techbord.com آمازون از ماه ژوئیه روزانه 2800 کارمند استخدام کرده است

با ورود به جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، بسیاری از خرده فروشان برای همگام شدن با شور و هیجان خرید کارکنان خود را اضافه کرده اند. برخی کارمندان خود را بیشتر از سایرین افزایش داده اند ، اما هیچ یک بیشتر از آمازون رشد نکرده اند. در کمتر از یک سال ، این شرکت تعداد کارمندان خود را بیش از هر شرکتی در طول تاریخ استخدام کرده است و سابقه 20 ساله Walmart را درهم شکسته است.

در حالی که برخی از مشاغل در تلاشند تا در حین قفل شدن روی آب بمانند و برخی دیگر از کمبودهای مربوط به Covid رنج می برند ، به نظر می رسد آمازون در حال رونق است. خرده فروش آنلاین طی ده ماه گذشته مشغول استخدام بوده و بیش از 427،300 کارمند به حقوق و دستمزد خود اضافه کرده است ، به طور متوسط ​​1400 استخدام جدید در روز. اکثریت قریب به اتفاق این کارکنان پس از ژوئن اضافه شدند.

از ماه ژوئیه ، این شرکت 350،000 کارمند با نرخ حدود 2800 نفر در روز به کار خود اضافه کرده است ، که تعداد کارمندان منظم آمازون را به 1.2 میلیون نفر رسانده است که 50 درصد افزایش نسبت به سال گذشته است. این تعداد همچنین شامل کارمندان موقت و فصلی اضافه شده برای تعطیلات تعطیلات (بیش از 100،000) و رانندگان تحویل (500،000) نیست ، که آمازون آنها را به عنوان پیمانکار مستقل به حساب می آورد.

 https://techbord.com آمازون از ماه ژوئیه روزانه 2800 کارمند استخدام کرده است

همه گیری ویروس کرونا حداقل تا حدی دامن زدن به مزاحمت استخدام شده است. این شیوع منجر به از دست دادن شغل در سراسر کشور شده است و مجوزهای دولتی بسیاری از مصرف کنندگان را مجبور به خرید آنلاین کرده است. آمازون می گوید که بخش عمده ای از استخدامها "رشد برنامه ریزی شده" بود. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جف بزوس فشار استخدام را برکت بسیاری از کارگران بیجا شده از زمان ابتلا به بیماری همه گیر می داند.

" ارائه مشاغل با دستمزد پیشرو در صنعت و مراقبت های بهداشتی عالی ، از جمله به کارمندان سطح اول و خط مقدم ، در چنین زمانی حتی معنی دارتر است. "/ بزوس گفت:

نیویورک تایمز خاطرنشان می کند که این رشد سریع بسیار بیشتر از هر چیزی است که قبلاً دیده ایم. آخرین باری که یک شرکت افزایش استخدام را تجربه کرد و حتی نزدیک شد نیز این بود که والمارت در دو دهه قبل 230،000 پرسنل جدید را در یک سال استخدام کرد. با سرعت فعلی رشد ، آمازون می تواند در کمتر از دو سال از 2.2 میلیون کارمند والمارت پیشی بگیرد و این کار را به بزرگترین کارفرمای جهان تبدیل کند.

اعتبار تصویر: کارمندان آمازون توسط فردریک لگراند ، آمازون غروب خورشید توسط مایک مارین

آمازون از ماه ژوئیه روزانه 2800 کارمند استخدام کرده است
industry/آمازون-از-ماه-ژوئیه-روزانه-2800-کارمند-استخدام-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.