خبر

 • تک بورد - آمازون از این الگو پیروی می کند و کاهش فروشگاه برنامه خود را برای توسعه دهندگان کوچک کاهش می دهد

  آمازون از این الگو پیروی می کند و کاهش فروشگاه برنامه خود را برای توسعه دهندگان کوچک کاهش می دهد
  15 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آمازون برنامه جدیدی را اعلام کرده است که برای کمک به توسعه دهندگان کوچک زیر پا قرار گرفته است. این از رد پای شرکت هایی مانند Epic ، Apple و Google است که برنامه های تقسیم درآمد مشابهی را در حافظه اخیر ارائه داده اند.

  در برنامه شتاب دهنده کسب و کار کوچک Amazon Appstore ، توسعه دهندگانی که در سال تقویمی قبلی کمتر از 1 میلیون دلار درآمد داشته اند ، به طور پیش فرض واجد شرایط سهم درآمد 80/20 هستند. این بدان معناست که آمازون میزان کاهش خود را از 30 درصد به 20 درصد کاهش می دهد ، اما این همه ماجرا نیست.

  آمازون همچنین اشاره کرد که اعتبار تبلیغاتی AWS را با مبلغی معادل 10 درصد درآمد تأمین می کند و معتبر خواهد بود. برای حداکثر 12 ماه از تاریخ صدور آنها.

  با استفاده کامل از هر دو پیشنهاد ، می توان گفت که آمازون به طور موثر کاهش خود را به طور کلی به 10 درصد کاهش می دهد.

  https://techbord.com آمازون از این الگو پیروی می کند ، کاهش فروشگاه برنامه خود را برای توسعه دهندگان کوچک کاهش می دهد

  سودمندی آن اعتبارات AWS بسته به توسعه دهنده متفاوت خواهد بود ، اگرچه آمازون با استناد به داده های نظرسنجی اخیر ادعا کرده است که 94 درصد از توسعه دهندگان از خدمات ابری در طی فرایند توسعه برنامه استفاده می کنند. از فروشگاه Epic Games خود و یک تقسیم درآمد سازگار با توسعه دهنده که به شرکتها اجازه می دهد 88 درصد درآمد خود را حفظ کنند. اپل در سال 2020 هزینه های کمیسیون App Store را برای سودهایی که کمتر از 1 میلیون دلار در سال است به 15 درصد کاهش داد. چند ماه بعد ، گوگل این کار را دنبال کرد و اعلام کرد که برای درآمد 1 میلیون دلاری سالانه درآمد 1 میلیون دلاری ، هزینه ها را به نصف (از 30 درصد به 15 درصد) کاهش می دهد.

  برنامه جدید آمازون از سه ماهه چهارم سال جاری ، به ما گفته شده است.

  اعتبار تصویر dennizn ، مایکل وی

خبرهای دیگر از صنعتی