خبر

 • تک بورد - آزمایشات فاش شده نشان می دهد که کارت استخراج Nvidia CMP 40HX نزدیک به RTX 3060 عمل می کند

  آزمایشات فاش شده نشان می دهد که کارت استخراج Nvidia CMP 40HX نزدیک به RTX 3060 عمل می کند
  11 روز و 10 ساعت قبل

  حداقل یک شرکت استخراج ارز رمزنگاری شده به کارتهای CMP انویدیا علاقه مند است - Hut 8 Mining Corp. اخیراً سفارش 30 میلیون دلاری را سفارش داده است که حمل آن از ماه مه آغاز می شود. به طور خاص ، عملکرد Nvidia CMP 40HX ممکن است اشتهای ماینرهایی را که در حال حاضر باید از حلقه های اضافی پرش کنند ، استفاده کند تا از چیزی مانند Nvidia RTX 3060 استفاده کنند.

  هنگامی که انویدیا فهمید که یک بار دیگر یک خط سیلیکون CMP را که به طور صریح برای اهداف استخراج ساخته شده است راه اندازی می کند ، و همچنین سه ماه ضمانت ارائه شده با برخی از کارت های AIB بر اساس تراشه Nvidia CMP 30HX ، مشخصات ذکر شده کمی دلپذیر بودند. . با این حال ، به نظر می رسد که عکس اعلام شده همراه با این اعلامیه باشد که این شرکت این بار سیلیکون سفارشی ایجاد کرده است ، نه اینکه تراشه های مصرف کننده زیردریایی را از خطوط تولید گرفته تا آنها را به پردازنده های استخراج ارز رمزپایه تبدیل کند. عکس آزمایش داخلی روی یکی از این کارتها (توسط Videocardz مشاهده شده است) ، شرکای AIB انویدیا ممکن است بتوانند عملکرد بیشتری را از آنها خارج کنند. در مورد CMP 40HX ، نرخ هش ذکر شده برای الگوریتم های استخراج Ethereum 36 مگاهرتز در ثانیه است ، اما ایسوس این میزان را به بیش از 43 مگاهرتز در ثانیه رساند ، که 20٪ افزایش عملکرد نسبت به عملکرد تبلیغ شده است.

  < p> https://techbord.com تست های فاش شده نشان می دهد کارت استخراج CMP 40HX انویدیا نزدیک به RTX 3060 عمل می کند

  ایسوس احتمالاً با بهینه سازی ساعت حافظه و زمان سنجی به این سرعت دست یافته است زیرا الگوریتم های استخراج Ethereum به پهنای باند حافظه و تأخیر حساس هستند در حالی که از هسته هسته بالاتر بهره کمی می برند. در حقیقت ، پایین آمدن ساعت می تواند تا حدی بهره وری انرژی را بهبود بخشد ، به همین دلیل کارت های CMP 40HX ایسوس که در تصویر بالا مشاهده می کنید می توانند به مصرف برق 134-135 برسند که کمتر از TDP 185 وات است.

  یک دلیل برای هیجان زده شدن از این نتایج این است که آنها تقریباً با نرخ هش به دست آمده با Nvidia RTX 3060 هنگام استفاده از یک درایور لو رفته که می تواند محدود کننده معدن شرکت باشد ، مطابقت دارد. امیدوارم که این امر منجر به خرید کارت های CMP 40HX بیشتر از طرف معدنچیان شود که گفته می شود خرده فروشی آنها در حدود 699 دلار است ، در حالی که CMP 30HX با قیمت 599 دلار به فروش می رسد. در هر صورت ، انویدیا می گوید با سفارش کارت های CMP که در سه ماهه اول سال جاری ثبت شده حداقل 150 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد.

خبرهای دیگر از صنعتی