خبر

 • تک بورد - آخرین پرونده های Epic v. Apple برهان های اصلی در دادگاه ماه آینده تأکید می کند

  آخرین پرونده های Epic v. Apple برهان های اصلی در دادگاه ماه آینده تأکید می کند
  7 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در پرونده های جداگانه روز چهارشنبه ، اپیک گیمز و اپل استدلال های خود را در دعوای حقوقی خود بر سر "مالیات فروشگاه App" ارائه دادند. این دو از زمان آغاز دادخواست سال گذشته اپیک ، پیشنهادهایی را ارائه داده و مدارک و مدارک را مطرح کرده اند.

  ما می دانیم اصل ماجرا این است که اپل برای خریدهای درون برنامه ای 30 درصد کارمزد می گیرد و Epic نمی خواهد آن را پرداخت کند. جدیدترین پرونده ها فقط یک ماه قبل از رسیدگی به پرونده ارائه می شود و زاویه دید هر شرکت را در مورد پرونده ارائه می دهد.

  اپل استدلال می کند که هزینه App Store هنگام پرداختن به سایر موارد مشابه ، استاندارد صنعتی است. فروشندگان نرم افزار دیجیتال مانند Google Play. این ادعا می کند که در بازار بازی در چندین سیستم عامل ، از جمله آیفون ، با رقابت شدیدی روبرو است که منجر به طغیان در صنعت توسعه برنامه های تلفن همراه ، به ویژه بازی ها شده است. و سیستم پرداخت آن یکی از ویژگیهای اصلی محصولات آن (iPhone / iPad) است که مشتریان انتظار آن را دارند. سیستم توزیع برنامه آن روشی ایمن برای بدست آوردن برنامه های پاک (بدون ویروس) و روشی ایمن برای پرداخت هزینه آنها را فراهم می کند.

  پرونده اپل از طریق CourtListener

  در Epic در حال تشکیل پرونده ، این شرکت ادعا می کند که اپل به طور موثری کاربران را در سیستم عامل iOS خود "قفل" کرده است به گونه ای که هزینه تغییر آنها برای آنها بسیار گران است.

  "مشتریانی که از iOS استفاده می کنند در ترک اکوسیستم iOS که اپل ساخته است ، با هزینه های سوئیچینگ مواد روبرو می شوید. " "در نتیجه ، تعداد بسیار زیادی مشتری وجود دارد - شمالی یک میلیارد نفر - که به طور قابل ملاحظه ای در دستگاه های تلفن همراه iOS قفل شده اند ، و توسعه دهندگان برنامه چاره ای ندارند جز نوشتن برنامه های iOS و اختصاص منابع برای ارتقا این برنامه ها را برای کاربران iOS به کار می بندد. "

  Epic ادعا می کند که اگر می خواهند به آن بخش از بازار دسترسی پیدا کنند ، توسعه دهندگان مانند خود اپل را در معرض انگشت قرار می دهد - موقعیتی که Epic به نظر ضد رقابت می رسد. از آنجا که اپل به طور فعال فرار از زندان را مختل می کند ، سیستم عامل های جایگزین توزیع مانند Cydia ، به ویژه برای بازی های آنلاین ، قابل استفاده نیستند.

  پرونده های بازی های حماسی از طریق CourtListener

  همچنین ادعا می کند که اپل از روند تأیید خود به طور ضد رقابت استفاده می کند عدم پذیرش رقابت بر سر "نگرانی های امنیتی". این به عنوان مثال اپلیکیشن Epic Games Store را ذکر می کند و بیان می کند که این برنامه به دلیل نگرانی های امنیتی رد شده و از خط مشی فروشگاه اپل در فروشگاه جلوگیری می کند.

  همچنین خاطر نشان می شود که اپل از این قانون به راحتی و به نفع خود استفاده کرده است. برنامه ای به نام Tribe ، که مینی بازی های درون برنامه ای را ارائه می داد ، بیش از سه سال در فروشگاه App قرار داشت تا اینکه اپل با استدلال مبهم خودسرانه پلاگین خود را بیرون کشید. در طول سه سال فعال بودن آن ، هرگز مسائل مربوط به امنیت وجود نداشت. Roblox یکی دیگر از برنامه هایی است که این سیاست را نقض می کند ، همچنین بدون نگرانی امنیتی در فروشگاه باقی مانده است.

  ما می توانیم انتظار داشته باشیم Epic ادعا کند که کاهش 30 درصدی اپل توسعه دهندگان را مجبور به افزایش قیمت خود کرده است ، به نوبه خود مشتریان را مجبور به پرداخت بیشتر می کند. بهانه این ادعا را هنگامی دیدیم که Epic در ابتدا به کاربران Fortnite در صورت خرید V-bucks از طریق سیستم پرداخت غیرمجاز خود تخفیف می دهد ، که منجر به ممنوعیت Fortnite می شود.

  تیم کوک اپل ، کریگ انتظار می رود فدریگی و فیل شیلر به عنوان شاهد موضع بگیرند. تیم سوئینی ، مدیرعامل Epic Games نیز در لیست شاهد است. تعیین نحوه بازپرداخت دوره آزمایشی ماه آینده باید جالب باشد.

  اعتبار تصویر: Ascannio

خبرهای دیگر از صنعتی