خبر

 • تک بورد - آجیت پای ، رئیس FCC ، قصد کناره گیری خود را در 20 ژانویه اعلام کرد

  آجیت پای ، رئیس FCC ، قصد کناره گیری خود را در 20 ژانویه اعلام کرد
  19 روز و 18 ساعت قبل

  رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال آجیت پای روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد از FCC در 20 ژانویه 2021 کناره گیری کند ، یعنی همان روزی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می کند. اگرچه غیر منتظره نیست ، اما این تنها لایه دیگری از فصل پیچیده انتخابات است.

  رئیس هیئت مدیره پی در بیانیه ای در مورد این موضوع گفت که افتخار یک عمر خدمت در کمیسیون ارتباطات فدرال است ، از جمله به عنوان رئیس FCC در چهار سال گذشته. سپاسگزارم از پرزیدنت ترامپ که به من فرصتی برای هدایت آژانس در سال 2017 ، از پرزیدنت اوباما برای انتصاب من به عنوان کمیساری در سال 2012 و همچنین از رهبر اکثریت سنا مک کانل و سنا برای تأیید دو بار من سپاسگزارم. "پی گفت

  https://techbord.com آجیت پای رئیس FCC اعلام کرد قصد دارد در 20 ژانویه کناره گیری کند

  استعفا منصوبین هنگام روی کار آمدن دولت جدید غیرمعمول نیست. همین اتفاق چهار سال پیش هنگام پیروزی ترامپ در انتخابات رخ داد. در پایان دولت اوباما ، تام ویلر ، رئیس FCC استعفا داد. سرانجام سمت او توسط آجیت پای ، عضو جمهوریخواه FCC پر شد.

  دوره جنجالی وی برای لغو بی طرفی خالص که توسط دولت ویلر اعمال شد ، دوره پای را به یاد می آورد.

  FCC هنوز اعلام نکرده است که چه کسی جایگزین پی خواهد شد ، اگرچه به نظر برخی فکر می کنند کمیساریای موجود جسیکا روزنورسل پیشگام تکان دادن است.

  اعتبار مستند: علامت گذاری مجدد مجدد

خبرهای دیگر از صنعتی