techbord.com آتش سوزی در یک کارخانه بزرگ MSI در چین (ویدئو)

سال فراموش شدن MSI همچنان ادامه دارد. رئیس و مدیر عامل شرکت ، شنگ-چانگ "چارلز" چیانگ ، در ماه ژوئیه درگذشت ، و اکنون گزارش شده است که آتش سوزی در کارخانه تولید عمده آن در Kunshan ، چین ، بیش از آخر هفته.

یک پست Reddit با عنوان "MSI HQ در چین ظاهراً فقط در شعله های آتش به وجود آمد 3080 من می رود" یک کلیپ شش ثانیه ای از آنچه که به نظر می رسد آتش سوزی بزرگی در کارخانه در Kunshan ، استان جیانگ سو است - MSI "را نشان می دهد. دفتر مرکزی آن در تایوان قرار دارد

MSI HQ در چین ظاهراً فقط در شعله های آتش فرو رفت 3080 من از r / pcmasterrace می رود

این کارخانه مکان اصلی MSI است. این مکان در 750 هکتار در سال 2003 افتتاح شد و از دو کارخانه و یک مرکز تحقیق و توسعه تشکیل شده است.

خبر خوب این است که در جریان این حادثه هیچ کس آسیب ندیده است. MSI بیانیه ای منتشر کرد و ادعا کرد آتش سوزی نسبتاً کم است ، اگرچه در ویدئو کاملاً بزرگ به نظر می رسد و تولید تحت تأثیر قرار نگرفت. اما این شرکت به احتمال زیاد شرایط را زیر پا می گذارد - آتش سوزی کارخانه ای با این اندازه ظاهری قطعاً باعث می شود خطوط تولید به طور موقت خاموش شوند و حتی کمترین تاخیر می تواند منجر به مشکلات تأمین شود.

چهار ماه پیش ، این فناوری صنعت پس از مرگ مدیرعامل MSI چیانگ پس از سقوط از طبقه هفتم یک ساختمان در تایپه ، پایتخت تایوان ، شوکه شد. او در سال 1999 به عنوان معاون مهندسی به این شرکت پیوست ، در سال 2010 به مدیر کل بخش تجارت Desktop Platform رفت و سرانجام در ژانویه 2019 سمت مدیرعاملی را بر عهده گرفت.

همه می دانند که تلاش برای دستیابی به یکی از آنها کارتهای گرافیکی سری 30 RTX در حال حاضر یک کار تقریباً غیرممکن را اثبات می کند مگر اینکه بخواهید برای یکبار در eBay پول زیادی بپردازید - به نظر می رسد سری Ryzen 5000 AMD نیز همین وضعیت را تجربه می کند. اگر آتش حتی کمی تولید را کاهش دهد ، یافتن RTX 30xx از MSI حتی می تواند سخت تر شود.

آتش سوزی در یک کارخانه بزرگ MSI در چین (ویدئو)
industry/آتش-سوزی-در-یک-کارخانه-بزرگ-msi-در-چین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.