آخرین مطالب با موضوع industry

techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد

رو به جلو: FedEx می خواهد نقش خود را در کاهش اثرات تغییرات آب و هوایی انجام دهد. برای انجام این کار ، شرکت حمل و نقل امروز تعهد جدیدی را اعلام کرد: تا سال 2040 ، این شرکت در تمام فعالیت های خود کاملاً خنثی از کربن است. این یک هدف چند مرحله ای است و با سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری از مقر اصلی FedEx در سه حوزه اصلی آغاز می شود.

techbord.com گزارش شده است TSMC ، با وجود سفارشات معوقه ، ظرفیت اضافی ویفر را به حراج گذاشته است

چه اتفاقی افتاده؟ مدتهاست که شنیده ایم که تولیدکنندگان نیمه هادی در تلاشند تا کمبود تراشه در سراسر جهان را کاهش دهند ، از سفارشات زیادی استفاده می کنند ، بنابراین یادگیری اینکه TSMC ظرفیت "مازاد" خود را به حراج گذاشته است عجیب به نظر می رسد.

techbord.com اینتل گفت که 2.2 میلیارد دلار در پرونده نقض حق ثبت اختراع بپردازد

اینتل موظف به پرداخت خسارت 2.18 میلیارد دلاری به VLSI Technology LLC شده است که یکی از بزرگترین جوایز در تاریخ محاکمه نقض حق ثبت اختراع است.

techbord.com فروشگاه پلی استیشن برای قطع خرید و اجاره فیلم و تلویزیون در تابستان امسال

تغییر در رفتار مصرف کننده نباید تعجب آور باشد. توزیع کنندگان و توزیع کنندگان محتوا به طور دسته جمعی در داخل باند جریان جریان پیدا کرده اند ، خدماتی مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video ، Disney + و Peacock کتابخانه های دیجیتالی عظیمی را ارائه می دهند که در ازای پرداخت هزینه ماهانه قابل مشاهده در انواع دستگاه ها است.

techbord.com چین با جلوگیری از محدودیت های ایالات متحده ، برای تهیه تجهیزات نیمه هادی به ژاپن متوسل می شود

تحریم های ایالات متحده علیه تولیدکنندگان نیمه هادی چینی شرکت های هر دو کشور را در جیب خود قرار داده است ، اما شرکت های ژاپنی از این وضعیت سود برده اند. گزارش جدید می گوید فروشندگان تجهیزات دست دوم در ژاپن از سال گذشته شاهد افزایش 20 درصدی قیمت خود بوده اند زیرا شركت های چینی دستگاه هایی را كه مشمول محدودیت های آمریكا نیستند ، از بین می برند.

techbord.com طبق هیئت گردشگری شهرستان ، رویداد حضوری E3 2021 لغو شده است

در حالی که دنیا هنگام رسیدن به جنگ Covid در مسیر درست حرکت می کند ، E3 حضوری امسال همیشه احساس آرزو می کند. اکنون ، به نظر می رسد اسناد LA City تایید کننده لغو واقعه فیزیکی است.

techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند

کمیسیون ارتباطات فدرال به اتفاق آرا رأی داده است که برنامه ای را برای کمک به کاهش هزینه اینترنت پرسرعت برای کسانی که برای به دست آوردن اتصال در طی بیماری همه گیر Covid-19 در حال تلاش هستند ، کمک کند. این بزرگترین برنامه از گذشته کشور است که وظیفه دارد به خانواده ها در تأمین سرویس اینترنت سریع کمک کند و باید طی 60 روز آینده به اجرا درآید.

techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است

Robinhood ، شرکت خدمات مالی که بیشتر به ارائه معاملات سهام و ETF بدون کارمزد مشهور است ، نزدیک به سه سال پیش ارز رمزنگاری شده را به سیستم عامل خود اضافه کرد اما این سرویس واقعاً در سال جاری بود. این شرکت در هفته جاری نشان داد كه تاكنون بیش از شش میلیون مشتری جدید در Robinhood Crypto پذیرفته است.

techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد

رو به جلو: جوی آویشن مستقر در کالیفرنیا ، که در حال کار بر روی یک هواپیمای کاملاً برقی و برخاست عمودی (eVTOL) برای یک سرویس تاکسی هوایی است ، اولین فیلم از این وسیله نقلیه را در پرواز منتشر کرده است و بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت

چه اتفاقی افتاده؟ کمیسیون ارتباطات فدرال این هفته در آخرین حراج طیف بی سیم خود ، پیشنهاد دهندگان برنده و همچنین مجموع پیشنهاد نهایی را اعلام کرد. نتایج حراج کمابیش مطابق با انتظارات تحلیلگران است. Verizon برای کمک به تقویت نصب mmWave خود به یک حمل و نقل بزرگ نیاز داشت. T-Mobile از آنجا که به دلیل ادغام اخیر با Sprint ، طیف گسترده ای دارد ، قرار نبود به شدت وحشی شود.

techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند

این محصول شامل محصولاتی مانند هدست ، صفحه کلید ، ماوس ، میکروفن USB و لوازم جانبی کنسول خواهد بود. به اندازه کافی جالب توجه ، HP گفته است که Kingston خطوط تولید DRAM ، flash و SSD خود را برای گیمرها و علاقه مندان حفظ خواهد کرد. اساساً ، HP چیزهایی را که به کامپیوتر متصل می کنید ، می خواهد نه آنچه داخل آن است.

techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود

Fry’s اولین بار در سال 1985 درهای خود را گشود و اخیراً بیش از دوازده فروشگاه را اداره کرد که بسیاری از آنها در کالیفرنیا و تگزاس واقع شده بودند. هر مکان دارای یک موضوع منحصر به فرد بود. به عنوان مثال ، فروشگاه در ققنوس از معبد آزتک مدل سازی شد در حالی که فروشگاه آستین با در نظر گرفتن موسیقی زنده ساخته شده بود.

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.