خبر

 • تک بورد - شما می توانید یک تجارت را بدون یک امپراتوری مقیاس بندی کنید

  شما می توانید یک تجارت را بدون یک امپراتوری مقیاس بندی کنید
  27 روز و 14 ساعت قبل

  در صورت استفاده از فناوری روز و استفاده از فناوری روز به نفع خود ، ایجاد یک تجارت آسان تر از همیشه است. ما نمی گوییم این کار آسان است ، اما ابزارهایی وجود دارد که در صورت استفاده هوشمندانه از آنها کمک می کند. در اصل ، اکنون می توان بدون داشتن یک امپراتوری گسترده از منابع یا کارمندان ، یک تجارت را ایجاد و گسترش داد. جدیدترین نرم افزار به شما امکان می دهد از هر کجا و بدون داشتن یک تیم عظیم از مشاغل

  بدون در زدن در ، تجارت خود را تبلیغ کنید

  برای اکثر مشاغل کوچک ، روند کار با حضور آنلاین آغاز می شود. ایجاد یک وب سایت برای تجارت خود دریچه ای به جهان باز می کند. چندی پیش بود که کارآفرینان نیاز به تبلیغ از طریق بیلبوردها ، تبلیغات رادیویی ، جزوه ها و کارت های بازرگانی داشتند. تمام این موارد هزینه و وقت دارد ، و نیازی به ذکر نیست که تلاش برای پیگیری توزیع مناسب و رسیدن به بازار مورد نظر شما. امروزه خرید دامنه جدید آسان است و با پرداخت هزینه اندک با استفاده از وردپرس ، Squarespace یا ابزارهای دیگر وب سایتی حرفه ای ایجاد کنید. بدون دانش فنی لازم است.

  با داشتن محتوای مناسب ، کلمات کلیدی ، پیوندها و پست های رسانه های اجتماعی ، شما می توانید هزاران مشتری احتمالی را که از سایت شما بازدید می کنند داشته باشید. بله ، میزبانی و تبلیغات هزینه زیادی دارد. برای تولید ترافیک باید وقت و تلاش خود را صرف کنید. با این حال ، به ازای هر پوند ، پولی که می توانید صرف کنید تأثیر بیشتری نسبت به یک بروشور اعلامیه در مدرسه قدیمی دارد.

  چه چیزی بیشتر از این ، شما می توانید همه اینها را بر اساس خود انجام دهید مال خود نرم افزار مدرن روند ساخت یک وب سایت را ساده می کند. بنابراین ، می توانید ایده های خود را سریعتر و بدون نیاز به کمک خارجی اجرا کنید.

  با یک تیم بدون دفتر ملاقات و مدیریت کنید

  هنگامی که مشاغلی با حضور آنلاین دارید ، مدیریت آن را انجام می دهید به یک تیم عظیم از مردم یا منابع فیزیکی احتیاج ندارد. زوم ، اسکایپ ، تیم های مایکروسافت و اسلک به شما امکان می دهند دفتری را بدون مکان فیزیکی اداره کنید.

  61٪ شرکت ها مقررات کار از راه دور را در سال 2019 داشتند. در سال 2020 ، این رقم به 74٪ افزایش یافت. به صورت روزمره ، این کنفرانس های ویدیویی و بسترهای گپ امکان میزبانی جلسات و موارد دیگر را فراهم می کنند. آنها همچنین می توانند با سیستم های مدیریت محتوا و وظایف ترکیب شوند. هنگامی که چندین بخش دارید ، هماهنگی لازم است. سیستم بلیط فناوری اطلاعات SolarWinds به صاحبان مشاغل این امکان را می دهد تا کارها را با کارایی بیشتری مدیریت کنند.

  https://techbord.com می توانید مقیاس بندی کنید کسب و کار بدون امپراتوری

  میز راهنمای وب (WHD) به طور خودکار درخواست ها را به بلیط های کمک تبدیل می کند. سپس این بلیط ها براساس پیش تنظیمات فیلتر می شوند ، بنابراین نتیجه نهایی یک سیستم مدیریت وظیفه است که درخواست ها را اولویت بندی می کند ، به کاربران نهایی راه حل های خودیاری ارائه می دهد و به یک بخش فناوری اطلاعات اجازه می دهد مهمترین کارها را به سرعت انجام دهد.

  سیستم بلیط همچنین شامل تجزیه و تحلیل داخلی است که می تواند مواردی مانند موارد تکرار را برجسته کند. از این نرم افزار می توان برای کاهش نیاز به بخش بزرگ فناوری اطلاعات استفاده کرد. به جای داشتن افراد مختلف برای دریافت ، توزیع و رسیدگی به درخواست های خدمات ، یک یا دو نفر می توانند کنترل را در دست بگیرند.

  کتاب های خود را بدون حسابدار بسازید و متعادل کنید

  جنبه اصلی دیگری که در آن این فناوری می تواند به شما کمک کند تا بدون داشتن تیمی از متخصصان ، کار خود را در مقیاس وسیع توسعه دهید و فناوری مالی آن است.

  شما می توانید از پردازنده های پرداخت آنلاین مانند PayPal و Neteller برای معاملات مطمئن و کارآمد استفاده کنید. سپس ، هنگامی که پول جمع شد ، QuickBooks می تواند به شما در مدیریت آن کمک کند. نرم افزار حسابداری مشاغل کوچک مانند QuickBooks را می توان با PayPal همگام سازی کرد تا معاملات به طور خودکار ردیابی و ثبت شوند. سپس درآمد ، هزینه و سایر کمک هزینه ها را فیلتر خواهد کرد تا مطمئن شود ترازنامه شما نه تنها صحیح بلکه آماده ثبت است.

  حتی اگر برای اطمینان از صحت نتیجه نهایی به یک حسابدار نیاز دارید ، بیشتر کارهای سخت انجام شده است. بنابراین ، نیازی به استخدام تمام وقت برای مدیریت این افراد در روز ندارید ، پس انداز می کنید.

  از بذر یک ایده تا زمانی که پاداش می گیرید ، همه چیز می تواند باشد فقط با تعداد انگشت شماری از منابع انجام می شود. با استفاده از نرم افزارهای مدرن ، می توانید یک امپراتوری بدون ده ها کارمند ، دفاتر گران قیمت و هر چیز دیگری که قبلاً ضروری بود ایجاد کنید. با ایده مناسب و چند سرمایه گذاری کاملاً هدفمند ، نمی توانید هیچ چیز را به چیزی تبدیل کنید.

  این یک پست حمایت مالی است که با همکاری Solarwinds برای شما آورده شده است.

خبرهای دیگر از با همکاری بادهای خورشیدی