خبر

 • تک بورد - PureVPN با 92٪ تخفیف Cyber ​​Monday را کاملاً دمیده می کند

  PureVPN با 92٪ تخفیف Cyber ​​Monday را کاملاً دمیده می کند
  12 روز و 13 ساعت قبل

  اگر نگران امنیت سایبری و رمزگذاری هستید ، اولین چیزی که باید به ذهن شما خطور کند استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) مطمئن است که به شما امکان می دهد فعالیت های مرور خود را پنهان کنید ، داده های خود را ایمن کنید یا محتوایی را که در آن موجود نیست انسداد دهید. منطقه شما

  به موقع خرید Cyber ​​Monday ، PureVPN محبوب ترین برنامه 5 ساله خود را با کسری از هزینه ، به معنای واقعی کلمه ، ارائه می دهد. با 92 درصد تخفیف در طرح مشترک شوید ، شما فقط باید 0.87 دلار در ماه یا در کل 52 دلار یکبار هزینه بپردازید.

  یک بار پرداخت کنید ، تا 2025 فراموشش کنید ، دیوانه است.

  مهم نیست که از چه اشتراکی استفاده می کنید ، با ضمانت 31 روزه بدون استرداد PureVPN ، پول شما در امان خواهد ماند. اگر یک برنامه طولانی آنچه شما می خواهید نیست ، همچنین می توانید یک سال برنامه 78 78 تخفیف را امتحان کنید و 2.41 دلار در ماه کار کنید.

  غیر از 604 دلار پس انداز فوری و سهولت تجربه طولانی مدت VPN ، برنامه 5 ساله PureVPN مجموعه ای از ویژگی ها را که قطعاً به آن علاقه خواهید داشت را بسته بندی می کند.

  اطمینان از ورود به سیستم صفر

  PureVPN یک ثبت نام صفر است ارائه دهنده VPN ، به این معنی که هرگز سابقه مرور ، مهر زمان اتصال ، آدرس IP ، آدرس IP VPN ، نمایش داده های DNS و موارد دیگر را کنترل یا ذخیره نمی کند. تمام این ادعاها توسط شرکتهای پیشرو در صنعت حسابرسی تأیید می شوند: Altius IT و KPMG.

  حسابرسی همیشه روشن

  برای کاربران حرفه ای VPN ، که نسبت به قابلیت اطمینان یک "نقطه" شک دارند حسابرسی "به موقع" ، PureVPN با سیاست "حسابرسی در هر زمان" ، به شما اطمینان می دهد که VPN بدون حسابرسی ، جایی که حسابرس سالانه حسابرسی های غیر برنامه ریزی شده را انجام می دهد ، ادعاهای عدم ورود به سیستم PureVPN را کنترل می کند.

  رفع انسداد چندین منطقه Netflix

  اگر از طرفداران نسخه آمریکایی Netflix هستید ، از شنیدن این موضوع که می توانید Netflix آمریکا را در کشور خود رفع انسداد و پخش جریانی کنید خوشحال خواهید شد. بعلاوه ، شما می توانید به Netflix UK ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا ، آلمان و فرانسه برای یک عطر و طعم بیشتر از سرگرمی دسترسی پیدا کنید.

  دسترسی به 100+ سرویس جریانی به رفع انسداد محتوا می رسد. می توانید از طریق Disney + ، Hulu US ، Skygo ، SonyLIV ، BBC iPlayer ، Hotstar و موارد دیگر ورزش ، نمایش تلویزیونی و فیلم تماشا کنید. فقط یک کلیک طول می کشد.

  سرویس قابل اطمینان

  قابلیت اطمینان و عملکرد درجه یک PureVPN نیز توسط یکی از برترین سیستم عامل های بررسی در جهان پشتیبانی می شود: Trustpilot. این پلتفرم به PureVPN یک رتبه عالی 4.8 / 5 داده است که توسط بیش از 11000 کاربر توصیه شده است.

  بزرگترین شبکه VPN

  PureVPN در میان سرویس های VPN بسیار کمی قرار دارد که دارای یک شبکه VPN یکپارچه است. در حال حاضر ، سرویس VPN دارای بیش از 6500 سرور است که در 140+ کشور و 180+ مکان واقع شده اند. این شبکه همچنین مجموعاً دارای 300000+ آدرس IP است.

  پیشنهاد با مدت زمان محدود

  اکنون باید معامله دوشنبه سایبری PureVPN را در دست بگیرید و از آزادی و امنیت نامحدود اینترنت لذت ببرید.

  این یک پست تبلیغاتی است که با همکاری PureVPN برای شما آورده شده است.

خبرهای دیگر از با همکاری purevpn