خبر

 • تک بورد - Zotac بازیکنان را با توییت جشن استخراج رمزنگاری خشمگین می کند

  Zotac بازیکنان را با توییت جشن استخراج رمزنگاری خشمگین می کند
  25 روز و 18 ساعت قبل

  Facepalm: اکثر گیمرهای PC از خرید جدیدترین کارت های گرافیک برای مزارع استخراج رمزنگاری خیلی خوشحال نیستند. تصور می شود که تولید کنندگان AIB این را می دانند ، اما به نظر می رسد زوتاک آمریکا یادداشت را از دست داده است. این شرکت با انتشار توئیتی پستی را که اکنون حذف شده است ، نشان می دهد یک دکل استخراج از کارت های سفید Edition GeForce RTX 3000 است. برای بدتر کردن ، چندین هشتگ بازی در آن گنجانده شده ا

  خرید کارت گرافیک به صورت عمده برای سکوهای استخراج از مدت ها قبل مسئله ای مناقشه برانگیز بوده است ، به ویژه هنگامی که یافتن آنها در خارج از واحدهای سوزانده شده در eBay تقریباً غیرممکن است. در سال 2018 ، آخرین باری که کارتها کم بود و قیمتها تورم داشت ، انویدیا به خرده فروشان توصیه کرد "برای تأمین نیازهای گیمرها هماهنگیهای مناسبی را انجام دهند" ، یعنی اولویت کمتری به ماینرها بدهند.

  با قیمت بیت کوین و Ethereum از پشت بام عبور می کند و تولیدکنندگان تراشه برای تأمین تقاضا تلاش می کنند - با وجود افزایش تولید - خرید RTX 3000 یا یکی از جدیدترین پردازنده های گرافیکی AMD کاری تقریبا غیرممکن شده است. حتی در صورت موجود بودن ، قیمت ها بسیار بالاتر از MSRP هستند. مشکلی که با مالیات بر واردات چین بیشتر می شود.

  https://techbord.com زوتاک بازیکنان را با توییت جشن رمزنگاری خشمگین می کند استخراج

  اما به نظر می رسد زوتاک میزان احساس اکثر گیمرها در مورد برداشتن کارت های باقی مانده توسط معدنچیان را دست کم گرفته است. توییت این شرکت ، که برجسته "ارتش #ZOTACGAMING GPU [sic] گرسنه برای سکه" را برجسته می کند ، قصد ندارد آن را برای کسانی که از زمان راه اندازی RTX 3000 ناامید شده اند ، دوست داشته باشد. این همچنین شامل هشتگ هایی برای PcGaming ، Gaming ، Gamers ، و حتی PCMR و PcMasterRace است - فقط درصورتی که تصویر به تنهایی التهابی کافی نداشته باشد.

  جای تعجب نیست که این توییت خشم بسیاری از بازی بازان را تحریک می کند ، با برخی خواستار تحریم علیه زوتاک. مدت زیادی از حذف این پست نگذشته بود.

  اگرچه همه مشکلات اساسی را حل نمی کند ، شنیده ایم که برخی از شرکت ها ، از جمله MSI ، روی کارتهای Ampere طراحی شده اند که فقط برای استفاده از استخراج طراحی شده اند. . انویدیا ماه گذشته در مورد راه اندازی مجدد خط CMP خود صحبت کرد ، کارتهایی که مخصوص استخراج هستند و فاقد خروجی نمایشگر هستند. امیدوارم ، این به نوعی به بهبود وضعیت فعلی کمک کند.

  اوایل این هفته ، ما در مورد یک کافی نت در ویتنام شنیدیم که مدل کسب و کار خود را به یک مزرعه استخراج رمزنگاری تغییر داده است زیرا "سود بیشتر است". "

خبرهای دیگر از سخت افزار