خبر

 • تک بورد - XPS 13 Plus دل، کلیدهای خازنی به سبک نوار لمسی و پد لمسی را اضافه می کند و جک هدفون را حذف می کند.

  XPS 13 Plus دل، کلیدهای خازنی به سبک نوار لمسی و پد لمسی را اضافه می کند و جک هدفون را حذف می کند.


  18 روز و 4 ساعت قبل

  چرا مهم است: Dell's XPS 13 به دلیل ترکیبی از ساختار، باتری، قدرت و نمایشگر، مدت‌هاست که به عنوان برترین دستگاه فوق قابل حمل ویندوز در نظر گرفته می‌شود. این شرکت آخرین نسخه لپ‌تاپ خود را در نمایشگاه CES معرفی کرد و با یک تغییر شگفت‌انگیز همراه شد: ردیف عملکرد کلیدها با دکمه‌های LED کوچک روی نوار مسطح جایگزین شده است، بی شباهت به نوار لمسی که اپل اخیراً از مک‌بوک پروهای خود حذف کرد. .

  Dell XPS 13 مدت‌هاست که در راهنمای بهترین لپ‌تاپ‌ها، جایزه «بهترین دستگاه فوق‌قابل حمل» را در کنار MacBook Pro 13 اینچی دریافت کرده است. اغلب به دلیل طراحی که تصور می‌شود شیک‌تر نباشد، تحسین می‌شود، اما Dell XPS 13 Plus نشان می‌دهد که می‌توان آن را انجام داد—اما آیا خیلی براق است؟

  اولین چیزی که ممکن است در نسخه جدید متوجه شوید مدل این است که دل تمام فضای بین کلیدهای صفحه کلید را حذف کرده است. این ممکن است جذاب به نظر نرسد، اما انجام این کار باعث شده است که هر کلید کمی بزرگتر شود (صفحه کلید تا لبه های شاسی می رسد)، و این شرکت می گوید که هنوز هم همان 1 میلی متر مسافت مدل سال گذشته را دارد.

  https://techbord.com XPS 13 <b>Plus</b> دل، کلیدهای <b>خازنی</b> تاچ بار و پد <b>لمسی</b> را <b>اضافه</b> می کند، جک <b>هدفون</b> را حذف می کند

  اما واضح‌ترین تفاوت این است که Dell ردیف عملکرد لپ‌تاپ را با "ردیف عملکرد لمسی خازنی" تعویض کرده است. علیرغم مقایسه آشکار، دل اصرار دارد که این نسخه آن از نوار لمسی اپل نیست، زیرا هر کدام عملکرد ثابتی مانند روشنایی و صدا دارند، اگرچه کاربران می توانند بین کلیدهای عملکرد و رسانه جابجا شوند. Dell همچنین ادعا می کند که حذف کلیدهای عملکرد به بهبود حرارت حرارتی اجازه می دهد.

  ترک پد نیز متفاوت است. اکنون بدون حاشیه و نامرئی در زیر شیشه‌ای در پایین صفحه‌کلید، Dell آن را «فورس‌پد هپتیک» می‌نامد که با فشار دادن فشار نمی‌آورد اما حس را با لمس بازتولید می‌کند، درست مانند تاچ‌پدهای مک بوک.


  تگ ها:

  plus , کلید , خازنی , نوار , لمسی , اضافه , هدفون , کند.


  v 4
خبرهای دیگر از سخت افزار