techbord.com WD سه نفر از درایوهای مضمون Black Ops را برای طرفداران Call of Duty راه اندازی کرد

وسترن دیجیتال درایوهای مخصوص بازی Black خود را با نسخه های ویژه P10 ، P50 و SN850 SSD مبتنی بر PCIe 4.0 گسترش داده است. با هدف قرار دادن طرفداران Call of Duty: Black Ops Cold War ، WD با ارائه 2400 امتیاز Call of Duty (ارز درون بازی) با مدل های گران قیمت P50 و SN850 معامله را شیرین می کند ، در حالی که خریداران ارزان تر درایو P10 به ازای 1،100 امتیاز کوپن دریافت می کند.

اشتیاق شگفت انگیز Call of Duty برای فضای ذخیره سازی به این زودی ها کاهش نمی یابد ، و باعث می شود جدیدترین نسخه ویژه WD جذابیت بیشتری برای گیمرها داشته باشد. در حالی که نسخه های معمولی P10 ، P50 و SN850 که به تازگی منتشر شده اند در چندین ظرفیت ذخیره سازی در دسترس هستند ، انواع مضمون Black Ops آنها فقط برای تراشه P10 HDD 2 ترابایت و برای SSD P50 و SN850 فقط 1 ترابایت است.

> نسخه ویژه P10 Game Drive 30 دلار بیشتر از مدل وانیلی 2 ترابایتی قیمت دارد و قیمت آن را به 110 دلار می رساند. مشخصات آنها یکسان است ، با این وجود اتصال USB 3.2 Gen 1 با سرعت انتقال 140 مگابایت بر ثانیه و پورت Micro B. WD همچنین سازگاری با PS5 / Xbox Series X | S را برای این درایو یادداشت می کند ، هرچند که فقط می تواند برای انجام بازی های فعلی در آن کنسول ها مورد استفاده قرار گیرد.

 https://techbord.com WD سه نفر از درایوهای مضمون Black Ops را برای طرفداران Call of Duty راه اندازی می کند

به نظر می رسد حق بیمه قیمت فقط برای نام تجاری Call of Duty و در مورد Black Ops با موضوع P50 1TB 50 دلار افزایش می یابد. هزینه این درایو NVMe مبتنی بر USB-C 250 دلار است و می تواند تا 2000 مگابایت در ثانیه سرعت داشته باشد.

سرانجام ، SN850 NVMe SSD ، اولین PCIe WD سریع است. درایو مبتنی بر 4.0 که نسخه ویژه آن تنها 10 دلار کمترین حق بیمه را دارد. با برچسب قیمت 240 دلار ، WD فقط مدل 1TB غیر هیت سینک را می فروشد که می تواند حداکثر 7000 مگابایت بر ثانیه را داشته باشد. انتظار می رود فروش هر سه درایو در ماه دسامبر آغاز شود.

WD سه نفر از درایوهای مضمون Black Ops را برای طرفداران Call of Duty راه اندازی کرد
hardware/wd-سه-نفر-از-درایوهای-مضمون-black-ops-را-برای-طرفداران.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.