خبر

 • تک بورد - VESA می گوید چیزی به نام مانیتورهای DisplayHDR 2000 وجود ندارد

  VESA می گوید چیزی به نام مانیتورهای DisplayHDR 2000 وجود ندارد
  3 روز و 11 ساعت قبل

  ما اخیراً شایعاتی را شنیده ایم که نشان می دهد چند مانیتور آینده برای اولین بار دارای گواهینامه VESA’s DisplayHDR 2000 هستند. اما ارتباطی که در پشت استاندارد DisplayHDR وجود دارد می گوید مشکلی در این ادعا وجود دارد: DisplayHDR 2000 ، حداقل هنوز وجود ندارد.

  وب سایت خرده فروشی چینی Taobao اخیراً دو مانیتور را لیست کرده است - نسخه جدیدی از سامسونگ ادیسه G9 و Acer EI491CRG9 جدید - به نظر می رسد هر دو دارای آرم DisplayHDR 2000 هستند ، که نشان می دهد به روشنایی 2000 نیت خواهند رسید. p> بر اساس وب سایت VESA displayHDR.org ، گواهینامه های آن از DisplayHDR 400 شروع می شود و به DisplayHDR 1400 می رسد ، در هر سطح سطح روشنایی و نسبت کنتراست (نسبت به سایر موارد) بیشتر از آخرین سطح است.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2104/2882-1.jpg " alt = "https://techbord.com VESA می گوید چیزی به عنوان مانیتورهای DisplayHDR 2000 وجود ندارد ">

  پاسخ دادن به گزارش های لیست های DisplayHDR 2000 ، VESA نوشت كه "در حال حاضر در برنامه مشخصات و آرم VESA DisplayHDR ردیف" DisplayHDR 2000 "وجود ندارد."

  "VESA هیچ شناختی از منشأ DisplayHDR ندارد. آرم 2000 در حال حاضر در این لیست نمایش ها در وب سایت Taobao ارسال شده است. با این حال ، VESA هرگونه سو mis استفاده از علائم تجاری و آرم های ما را جدی می گیرد. "

  این سازمان ورود استاندارد جدید را رد نمی کند ، اما مطمئناً هنوز در اینجا نیست.

  " VESA این کار را نمی کند استفاده از این آرم را تأیید کنید مگر اینکه و تا زمانی که ردیف DisplayHDR 2000 توسط VESA رسماً اعلام نشود ، ". "تا زمانی که وب سایت displayhdr.org DisplayHDR 2000 را نمایش ندهد ، چنین استفاده از آرم باید تصویب نشده و فریبنده باشد." قبل از لیست Taobao بودند. بدون تعجب ، سامسونگ در مورد مشخصات مانیتور توضیحی نداده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار