خبر

 • تک بورد - Valve دارای یک کنسول بازی دستی در کارهای رمزگذاری شده 'SteamPal' است

  Valve دارای یک کنسول بازی دستی در کارهای رمزگذاری شده 'SteamPal' است
  2 روز و 18 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: دستگاههای بخار Valve همانطور که کمپانی دوست داشت ، مورد استفاده قرار نگرفت. با این حال ، یک کنسول دستی برای اجرای بازی های Steam ممکن است سخت افزاری باشد که برای بازگشت اصلی به آن نیاز دارد. نکات مربوط به دستگاه مخفی با نام رمز "SteamPal" در ابتدا در سرویس گیرنده بتا Steam مشاهده شد و اکنون وجود آن توسط Ars Technica تأیید شده است ، به زودی و در پایان سال جاری انتشار احتم

  اوایل این ماه ، رئیس Valve ، Gabe Newell به گیمرها گفت که انتظار داشته باشند اخبار مربوط به کنسول را تا پایان سال جاری انتظار داشته باشند. اکنون به نظر می رسد کنسول SteamPal شرکت ممکن است این اعلامیه باشد. یک بازی دستی مجهز به سیستم عامل لینوکس برای اجرای بازی های Steam ، که اکنون وجود آن توسط Ars Technica تأیید شده است.

  شواهد سخت افزار در ابتدا توسط پاول Djundik از SteamDB ، که به "Neptune" اشاره کرد ، مشاهده شد. و \ 'SteamPal Games \' در رشته های کد برای Steam beta مشتری نشان داده می شود. این کد همچنین شامل ذکر هسته های پردازنده ، VRAM و توابع اتصال مانند بلوتوث ، Wi-Fi و تنظیمات برق است.

  رشته های دیگر مانند \ 'Rumble ، \' \ 'Haptics ، \' \ 'Grip دکمه های "و " Trackpad Input "نیز ظاهر می شوند ، که نشان می دهد Valve در حال کار بر روی یک بازی دستی مناسب و کامل برای رقابت با نینتندو سوییچ است. همچنین ممکن است اواخر امسال برای تازه سازی آماده شود.

  Valve احتمالاً در حال کار بر روی کنسول Steam دسته دار به نام "SteamPal " (نام رمز Neptune) است. به روزرسانی سرویس گیرنده بتا منابع زیادی را از جمله اتصالات کنترل کننده ، رشته های جدید UI مانند منوی دسترسی سریع ، تنظیمات سیستم (حالت هواپیما ، wifi ، بلوتوث) و یک منوی قدرت اضافه کرد. https://t.co/BwDWjWWb06

  - بانک اطلاعاتی بخار (SteamDB) 25 مه 2021

  جزئیات مربوط به نمونه اولیه Valve هنوز هم کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته است. با این حال ، Ars Technica خاطرنشان می کند SoC از طریق Intel یا AMD می تواند دستگاه را در کنار قابلیت اتصال به نمایشگرهای بزرگتر از طریق پورت USB-C خود ، تغذیه کند. خیلی زود است که بگوییم هزینه "SteamPal" در نهایت چه هزینه ای خواهد داشت یا قابلیت های دیگری (مانند پخش بازی) در آن وجود دارد ، اما یک راه اندازی بالقوه تا پایان امسال می تواند همه را فاش کند.

  سوپاپ تنها کسی نیست که بازی های دستی را نشان می دهد. گفته می شود کوالکام در حال کار بر روی یک کنسول قابل حمل Android 12 است که انتظار می رود اوایل سال آینده عرضه شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار