خبر

 • تک بورد - TSMC داده های مشتری را به دولت آمریکا فاش نمی کند

  TSMC داده های مشتری را به دولت آمریکا فاش نمی کند
  10 روز و 7 ساعت قبل

  دولت آمریکا از تراشه سازان خواسته است تا در مورد افشای تنگناها در زنجیره تامین شفافیت بیشتری در مورد کار خود انجام دهند. با این حال ، نهادهای نظارتی به نی نی توجه می کنند ، زیرا ریخته گری ها با تمام توان کار می کنند و تنها راه حل کمبود تراشه فعلی ، ساختن کارخانه های تولیدی بیشتر است - چیزی که در حال حاضر اتفاق می افتد ، اما سالها طول می کشد تا به طور کامل محقق شود.

  ماه گذشته ، جینا رایموندو ، وزیر بازرگانی ایالات متحده در مصاحبه با رویترز گفت که زمان آن رسیده است که دولت در برخورد با کمبود تراشه مداوم که بر بسیاری از صنایع تأثیر زیادی می گذارد ، تهاجمی تر عمل کند. و مستقیماً بر هزاران کارگر آمریکایی تأثیر می گذارد.

  رایموندو در آن زمان توضیح داد که کاخ سفید درخواست داوطلبانه اطلاعات را برای تولیدکنندگان تراشه در جهت تعیین تنگناهای زنجیره تامین و شناسایی راه حل های احتمالی برای چالش ها ارسال کرده است. که جلوتر است او همچنین هشدار داد که اگر شرکت ها به درخواست پاسخ ندهند ، تنظیم کننده ها آماده استفاده از ابزارهای دیگر برای اجبار آنها هستند.

  https://techbord.com TSMC داده های مشتری را به دولت ایالات متحده فاش نخواهد کرد

  مشکل این است که کارخانه های ریخته گری مانند TSMC هنوز نمی دانند چگونه به این درخواست پاسخ دهند ، یا حتی می توانند یا نه. از این شرکت خواسته شد تا انواع مختلفی از جزئیات را در مورد نوع محصولاتی که برای مشتریان خود تولید می کند ، سطح موجودی ، زمان سررسید ، و همچنین روابط خود با تامین کنندگان و مشتریان ، برنامه های توسعه و نحوه تخصیص ظرفیت تولید موجود را فاش کند.

  سیلویا فانگ ، مشاور عمومی TSMC ، به Nikkei گفت: "ما قطعا اطلاعات حساس شرکت خود را فاش نخواهیم کرد ، به ویژه اطلاعات مربوط به مشتریان ما." "فانگ گفت که شرکت در حال حاضر ارزیابی درخواست برای مشاهده نحوه پاسخگویی به آن بدون به خطر انداختن اطلاعاتی که محرمانه می داند.

  TSMC در حال حاضر تمام تلاش خود را برای کمک به شرکت هایی که سطح پایینی از موجودی تراشه دارند انجام می دهد و حتی تراشه ها را برای خودروسازان در اولویت قرار داده است تا حدی. در اوایل این هفته ، مارک لیو ، رئیس TSMC گفت که وضعیت بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد و برخی از شرکت ها ماه هاست که چیپس ذخیره می کنند.

   https://techbord.com TSMC داده های مشتری را به دولت آمریکا فاش نخواهد کرد

  اعتبار تصویر: پاتریک سمانسکی | AP

  در مورد افزایش شفافیت ، نیش می گوید "اعتماد مشتری یکی از عناصر کلیدی موفقیت شرکت ما است " ، بنابراین شرکت قبل از پاسخ به دولت ایالات متحده وقت خود را صرف خواهد کرد \ پرسشنامه این کشور همچنین از حمایت کامل دولت تایوان برخوردار است ، که آماده است "در صورت مواجه شدن شرکت های ما با خواسته های نامعقول" وارد عمل شود. حتی اگر این کار را بکنند ، معلوم نیست که دولت آمریکا چگونه قصد دارد مشکلی را که ناشی از طوفان عوامل است ، از جمله تقاضای استراتوسفر برای تراشه ها ، محدودیت انرژی در چین و قرنطینه کووید در مالزی ، حل کند. تعطیلی کارخانه ، به علاوه افزایش قیمت مواد اولیه مانند سیلیکون و فلزات کمیاب خاکی. و این واقعیت را فراموش نکنیم که تراشه سازان در حال حاضر نمی توانند به اندازه کافی کارگر ماهر پیدا کنند.

خبرهای دیگر از سخت افزار