techbord.com tinkerer سخت افزار یک کامپیوتر بازی دستی چاپی سه بعدی را ایجاد می کند

بازی های رایانه ای طی چند سال گذشته هم از نظر پایگاه کاربری و هم از نظر قابلیت دسترسی به آن روی آورده است. با تشکر از تلاش های شرکت هایی مانند GPD (خالق رایانه های دستی معروف GPD Win) ، حتی می توانیم بازی های رایانه ای پرچربی خود را با خود همراه کنیم ، البته با برخی مصالحه ها در بخش عملکرد.

با این حال ، اگر یک تجربه بازی در موبایل را بخواهید بدون اینکه عملکرد یا وفاداری گرافیکی را کنار بگذارید ، چه می کنید؟ این س Redالی است که Redditor Tombston چند ماه پیش برای خودش پرسیده و به آن پاسخ داده است.

کاربر دغل باز وقت خود را صرف مد کردن بازی دستی Raspberry Pi Zero W-based خود کرد که آن را لقب داده است. "Lemonlight. ">

در ظاهر ، دستگاه سفارشی شبیه Nintendo Switch Lite است. با این حال ، از آنچه می توانیم بگوییم ، در اینجا یک جز Switch سوئیچ وجود ندارد - در قسمت بیرونی ، دکمه های Dock Shock knockoff ، دو چوب آنالوگ Wii U و یک پوسته چاپ سه بعدی وجود دارد.

در زیر کاپوت ، یک بسته باتری 5،0000 میلی آمپری را مشاهده خواهید کرد که همراه با دانگل AC600 WiFi ، صفحه نمایش 1080p ، 5.5 اینچ Waveshare AMOLED و تعداد دیگری از قطعات متفرقه است که به عملکرد واحد کمک می کند.

این دستگاه از Moonlight ، "اجرای منبع آزاد پروتکل GameStream انویدیا" برای اجازه دادن به تامبستون (و سایر کاربران) برای اجرای بازی های رایانه ای خود از راه دور ، بدون دسترسی مستقیم به دکل بازی ، از Moonlight استفاده می کند.

https://techbord.com tinkerer سخت افزار یک کامپیوتر بازی دستی چاپ سه بعدی چاپی متمرکز بر جریان ایجاد می کند

Moonlight از حداکثر 120 فریم در ثانیه ، جریان 4K پشتیبانی می کند ، به شرطی که دستگاه اتصال و پخش شما بتواند از پس این نوع وفاداری برآید. در مورد تامبستون ، خلقت او کاملاً به آن سطح نرسیده است ، اما هنوز هم می تواند از بازی های 1080p و 60 FPS پشتیبانی کند ، که جای هیچ گونه تمسخر برای چنین ابزار کوچکی نیست.

این دستگاه در واقع نسخه 2 دستی اصلی تامبستون است ، که بطور قابل توجهی ناصاف تر بود و به اعتقاد خود کاربر ، "در داخل لانه موش ها" است. نسخه جدید ساده تر و کاملاً تمیزتر است ، که در تصویر بالا مشاهده می کنید.

متأسفانه ، اگر می خواهید ردپای Tombston را دنبال کنید ، باید کور پرواز کنید . Redditor قصد ندارد از هر نوعی آموزش ایجاد کند ، اما آنها با مهربانی فایلهای STL را برای اجزای سازنده خود (که می توانید به صورت سه بعدی چاپ کنید) در اینجا تهیه کرده اند.

هنوز ، حتی بدون آموزش ، آن را جالب است که ببینید وقتی هکرهای سخت افزاری وقت و انرژی کافی روی دست خود دارند ، با چه مشکلاتی مواجه می شوند. موفقیت Tombston با Lemonlight ممکن است فقط دیگران را ترغیب کند تا دستگاه های مشابه خود را در آینده بسازند - اگر چنین باشد ، ما مشتاقانه منتظر دیدن این موارد نیز هستیم.

tinkerer سخت افزار یک کامپیوتر بازی دستی چاپی سه بعدی را ایجاد می کند
hardware/tinkerer-سخت-افزار-یک-کامپیوتر-بازی-دستی-چاپی-سه-بعدی-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
techbord.com ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.