خبر

 • تک بورد - ThinkBook Plus 17 اینچی آینده لنوو می تواند از صفحه نمایش اصلی بسیار گسترده استفاده کند.

  ThinkBook Plus 17 اینچی آینده لنوو می تواند از صفحه نمایش اصلی بسیار گسترده استفاده کند.
  6 روز و 14 ساعت قبل

  شایعات: سری ThinkBook متمرکز بر خالق لنوو برای آزمایش فرم فاکتورهای جالب با نمایشگرهای دوگانه کاملاً جدید نیست. اکنون، افشاگر معروف فناوری، Evan Blass (@evleaks) تصویری از لپ‌تاپ ThinkBook Plus آینده را به اشتراک گذاشته است که دارای صفحه نمایش اصلی بسیار عریض و صفحه‌نمایش با قابلیت قلم ثانویه روی صفحه‌کلید است تا به تنظیم دقیق تصاویر کمک کند.

  CES 2022 تنها چند ماه دیگر باقی مانده است، اما به نظر می‌رسد که معرفی محصول کلیدی لنوو قبلاً فاش شده است. این بار، به نظر می رسد OEM مدل ThinkBook Plus را با صفحه نمایش 17 اینچی عریض غیرعادی تازه می کند. سال گذشته، لنوو را دیدیم که نمایشگر E Ink را به مدل نسل دوم نوت‌بوک اضافه کرد و به نظر می‌رسد که نسل سوم می‌تواند آن را به نفع نمایشگر ثانویه در کنار صفحه‌کلید حذف کند.

  این تصویر که توسط @evleaks در توییتر ارسال شده است، صفحه‌ای با قابلیت قلم را نشان می‌دهد که معمولاً یک عدد پد فیزیکی در آن قرار دارد. البته، جایگزین کردن numpad با یک صفحه نمایش لمسی امکان عملکردهای بسیار اضافه را فراهم می کند، و جالب است که ببینید چگونه برنامه های بهره وری و طراحی می توانند از نمایشگر کوچکتر بهره ببرند.

  جای تعجب نیست که وجود دارد' اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات یا قیمت 17 اینچی وجود ندارد، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نسل دوازدهم تراشه‌های موبایل Alder Lake اینتل در زیر کاپوت قرار گیرد.

  + ROG Flow Z13 (غیر قابل‌قبول است. اشتباه گرفته شده با Flow X13) pic.twitter.com/DLH7fmNHVt

  — Ev (@evleaks) 31 اکتبر 2021

  در تاپیک توییتر خود، ایوان بلاس همچنین تصاویری از سخت افزار منتشر نشده از شرکت های دیگر را به اشتراک گذاشت. احتمالا در CES آینده ببینید. جالب‌ترین آن‌ها عبارتند از یک جفت هدفون با برند ایسوس ROG، لپ‌تاپ بازی Zephyrus Duo 16 و Surface Pro-like Flow Z13.

خبرهای دیگر از سخت افزار