خبر

 • تک بورد - Teenage Engineering کیف mini-ITX PC را منتشر کرده است که می توانید خودتان آن را بسازید

  Teenage Engineering کیف mini-ITX PC را منتشر کرده است که می توانید خودتان آن را بسازید
  28 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Teenage Engineering، یک شرکت سوئدی که به دلیل تجهیزات صوتی و سینت سایزرهای بی سیم خود شناخته شده است، اکنون با عرضه کامپیوتر-1، یک کیس آلومینیومی مینی ITX که به عنوان یک کیت ساخت خود عرضه می شود، در حال گسترش به بازار کیس رایانه های شخصی است.

  از بیرون، کامپیوتر-1 می‌تواند توجه هر کسی را با روکش پودری RAL 2004 نارنجی خود جلب کند. دستگیره‌های کرومی امکان حمل و نقل آسان از یک مکان به مکان دیگر را بدون دردسر فراهم می‌کنند.

  با ابعاد 170x190x322 میلی‌متر با دسته‌های گنجانده شده، کامپیوتر جمع‌وجور-1 به گونه‌ای طراحی شده است که جای کوچکی را در بالای میز شما اشغال کند و فضا را آزاد کند. برای چیزهای دیگر با وجود اندازه آن، هنوز هم می توانید یک سیستم کامل را در داخل آن قرار دهید، اما باید محدودیت های آن را در نظر بگیرید. برای مثال، کامپیوتر-1 فقط از پردازنده‌های گرافیکی 2 اسلات تا طول 180 میلی‌متر، خنک‌کننده‌های CPU با ارتفاع 120 میلی‌متر و PSUهای SFX پشتیبانی می‌کند.

  https://techbord.com Teenage Engineering قاب mini-ITX PC را منتشر می کند که می توانید خودتان آن را بسازید

  علاوه بر زیبایی آن، یکی دیگر از مواردی که باعث می شود کیس کامپیوتر-1 از سایرین متمایز شود این است که نحوه ارسال آن این کیت به عنوان یک کیت بسته تخت ساخته شده است که عمدتاً از پانل های آلومینیومی 1 میلی متری ساخته شده است که "به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا به شکل خم شوند و به اندازه کافی محکم هستند تا اجزای شما را ایمن نگه دارند."

  این کیت ارائه می شود. با همه چیز مورد نیاز برای ساخت کیس، از جمله یک کتابچه راهنمای مصور که نحوه مونتاژ آن و محل خم کردن پانل های آلومینیومی را نشان می دهد. اگر علاقه مندید که چگونه همه چیز با هم پیش می رود، راهنما را بررسی کنید.

  https://techbord. com Teenage Engineering کیس رایانه شخصی mini-ITX را منتشر می‌کند که می‌توانید خودتان آن را بسازید

  منشاء کیس کامپیوتر-1 mini-ITX Teenage Engineering به زمان ایجاد شرکت باز می‌گردد. در آن زمان، کارمندان در تلاش بودند تا یک کیس رایانه شخصی متناسب با نیازهای خود بیابند، اما فایده ای نداشت. بنابراین، آنها با استفاده از برش لیزری خودشان، تخته‌های 6 میلی‌متری با چگالی بالا و رنگ اسپری، چیزی را ایجاد کردند که به نمونه اولیه شاسی کامپیوتر-1 تبدیل می‌شد.

  همان‌طور که نیازهای آن‌ها تکامل یافت، مورد نیز تغییر کرد. . دستگیره های استفاده شده در نمونه اولیه نمی توانستند وزن کیس را تحمل کنند. علاوه بر این، نمونه اولیه با استفاده از شاخه های چوبی ساده برای نگه داشتن آن در کنار هم مونتاژ شد. هیچ‌کدام از آن‌ها قابل دوام نبود، خیلی کمتر برای یک محصول تجاری، که باعث شد پانل‌های تخته‌ای آلومینیومی را جایگزین کنند تا وزن کاهش یابد و دوشاخه‌ها را برای گزینه‌ای محکم‌تر جایگزین کنند.

  کیف کامپیوتر-1 با قیمت ۱۹۵ یورو به فروش می‌رسد. . با این حال، تمام واحدها قبلا فروخته شده اند. علاقه‌مندان می‌توانند ایمیل خود را بگذارند، و Teenage Engineering وقتی اطلاعات بیشتری در انبار داشته باشند، اعلان‌ها را ارسال می‌کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار