خبر

 • تک بورد - Teamgroup از یک درایو S.2 M.2 با خنک کننده AIO خبر می دهد

  Teamgroup از یک درایو S.2 M.2 با خنک کننده AIO خبر می دهد
  16 روز و 12 ساعت قبل

  آینده نگر: Teamgroup با انتشار ویدئویی اعلام کرد که در 23 سپتامبر رویدادی را برگزار می کند ، جایی که راه حل های ذخیره سازی جدید و ماژول های حافظه جدید DDR5 را اعلام می کند. از بین همه چیزهایی که شرکت در ویدئو مورد تمسخر قرار داد ، یک محصول توجه ما را جلب کرد ، یک SSD M.2 با کولر AIO متصل شده است.

  ویدئوی Teamgroup نشان می دهد که شرکت در حال برنامه ریزی برای عرضه پنج محصول مختلف است: SSD Cardea A440 Pro M.2 ، SSD Cardea Liquid II M.2 ، SSD قابل حمل M200 و Vulcan و ماژول های Delta RGB DDR5. در حال حاضر ، ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد آنها نداریم ، اما شباهت های موجود در ویدئو نکاتی را در مورد آنچه از آنها انتظار داریم نشان می دهد.

  از بین همه این محصولات ، برجسته Cardea است SSD مایع II M.2. SSD با PCIe 3.0 Cardea Liquid M.2 SSD ، Cardea Liquid II جدید دارای راه حل خنک کننده مایع برتر است که دارای یک خنک کننده AIO با یک پمپ بزرگ در بالای SSD M.2 است.

  < p> به عنوان جانشین Cardea Liquid ، Cardea Liquid II از رابط PCIe 4.0 استفاده می کند. پس از همه ، چرا Teamgroup انتخاب می کند که SSD M.2 را خنک کند در صورتی که سریع ترین SSD آنها نبود؟ بسیاری بر اساس آنچه از سایر SSD های PCIe 4.0 دیده ایم ، این راه حل را بیش از حد در نظر می گیرند ، اما ترجیح می دهیم قبل از هرگونه نتیجه گیری ، ابتدا آن را در عمل مشاهده کنیم.

  ادامه به سایر محصولات ، انتظار می رود SSD Cardea A440 Pro M.2 ارتقاء یافته نسبت به استاندارد Cardea A440 موجود در بازار باشد و سرعت انتقال بالاتر ، افزایش طول عمر و یک هیت سینک قابل توجه را ارائه دهد. در مورد SSD قابل حمل M200 ، حدس زدن مشخصات آن کمی سخت تر است ، زیرا نامگذاری و تصویر چیز زیادی در مورد محصول نشان نمی دهد.

  این ویدیو Vulcan و Delta RGB را نیز به نمایش گذاشت. ماژول های DDR5 مانند دیگر ماژول های سری Vulcan ، Vulcan DDR5 باید بخش بازی های سطح ابتدایی را پوشش دهد ، و بخش مشتاق را برای ماژول های Delta RGB DDR5 باقی بگذارد. این ماژول ها به کیت حافظه Teamgroup DDR5 موجود در آمازون ملحق می شوند.

خبرهای دیگر از سخت افزار