خبر

 • تک بورد - Steelseries نسخه TKL صفحه کلید بازی ضد آب Apex 3 خود را روانه بازار می کند

  Steelseries نسخه TKL صفحه کلید بازی ضد آب Apex 3 خود را روانه بازار می کند
  9 روز و 10 ساعت قبل

  Apex 3 اصلی با استقبال گرم منتشر شد ، اما این امر Steelseries را از انتشار نسخه TKL صفحه کلید گیمینگ سیمی با غشا و اندازه کامل باز نمی دارد. مدل جدیدتر ، شماره شمارش و قیمت (5 دلار) را کاهش می دهد و 45 دلار قیمت دارد.

  Apex 3 TKL اولین صفحه کلیدی است که توسط Steelseries عرضه شد ، پس از خرید 1.2 میلیارد دلاری این شرکت توسط گروه GN. این مدل جمع و جور بیشتر ویژگی های موجود در نسخه کامل را حفظ می کند ، از جمله رتبه IP32 در برابر نشت ، طراحی کلید شناور ، مسیریابی کابل سه طرفه و ساختار پلاستیکی.

  همچنین نجوا را حفظ می کند سوئیچ های آرام که به گفته استیلزریس باید بیش از 20 میلیون فشار کلید داشته باشد. کنترل های رسانه ای اختصاصی نیز وجود دارد ، از جمله غلطک حجم قابل کلیک و دکمه پخش/مکث چند منظوره ، که هر دو در حال حاضر کوچکتر هستند.

   https://techbord.com Steelseries نسخه TKL صفحه کلید بازی ضد آب Apex 3 خود را راه اندازی می کند

  برای صفحه کلید مقرون به صرفه به نظر می رسد ، فقط فراموش نکنید در مورد سیم که در اینجا گم شده است

  طرح TKL همچنین بر PrismSync RGB صفحه کلید تأثیر می گذارد ، که اکنون در 8 منطقه (به جای 10) روشن می شود ، و استراحت مگنتی و پلاستیکی مچ دست پیدا شده است در مدل کامل نیز وجود ندارد. این صفحه پلاستیکی ، سوئیچ های ممبران و اتصال سیمی که به دنبال صرفه جویی در جمعیت است ، به دنبال صرفه جویی در فضای میز است ، قیمت را پایین نگه داشته است.

  Apex 3 TKL در حال حاضر برای خرید در Steelseries در دسترس است. ' وب سایت رسمی. هزینه آن در ایالات متحده و چند کشور دیگر در قاره آمریکا 45 دلار است ، اگرچه قیمت آن در مناطق دیگر کمی افزایش می یابد.

خبرهای دیگر از سخت افزار