خبر

 • تک بورد - SSD های Sabrent Plotripper برای کشاورزان Chia طراحی شده اند و دارای مقاومت 54000 TBW دیوانه هستند

  SSD های Sabrent Plotripper برای کشاورزان Chia طراحی شده اند و دارای مقاومت 54000 TBW دیوانه هستند
  13 روز و 6 ساعت قبل

  رو به جلو: سابرانت در شرف راه اندازی سری SSD Plotripper برای پاسخگویی به نیازهای نقشه کشی بیشترین کشاورزان چیا است. این مجموعه از دو مدل با مقاومت حداکثر 54000 TBW (Terabytes Written) ، SSD Plotripper استاندارد و Plotripper Pro تشکیل شده است.

  شاید در مورد رمان بلاک چین Chia شنیده باشید که براساس مدل "اثبات فضا و زمان " ساخته شده است ، که در آن کشاورزان توطئه هایی را ایجاد می کنند و آنها را در دستگاه ذخیره سازی ذخیره می کنند. برای طراحی نقشه ، توصیه می شود از راه حلهای ذخیره سریع مانند SSD های PCIe استفاده کنید ، اما همچنین به دلیل مقدار داده ای که در داخل دستگاه قرار دارد ، باید مقاومت آن را نیز در نظر بگیرید.

  در ذهن ، Sabrent سری Plotripper از SSD های با مقاومت بالا را اعلام کرد. هنوز چند جزئیات در مورد این موارد وجود ندارد ، اما در حال حاضر ، ما می دانیم که یک SSD Plotripper 2 ترابایتی و یک SSD Plotripper 2 ترابایتی و یک Plotripper 2 ترابایتی وجود دارد.

  سرعت خواندن و نوشتن تاکنون نبوده است هنوز ذکر شده است ، اما مقاومت نامی هر مدل از قبل مشخص است. مقاومت 2 ترابایتی Plotripper SSD در برابر سه گانه مقاومت کمتری دارد ، در حالی که هنوز 10 هزار ترابایت قدرت تحمل دارد.

  سپس با Plotripper Pro ، درجه استقامت به یک سطح کاملا متفاوت منتقل می شود ، با مدل 1 ترابایتی 27000 TBW و مدل 2TB 54،000 TBW عالی. این به مراتب بالاتر از SSD های T-Create خبره TeamGroup است.

  https://techbord.com SSD های Sabrent Plotripper برای کشاورزان Chia طراحی شده اند و دارای مقاومت 54000 TBW دیوانه هستند

  خواه مدل استاندارد را انتخاب کنید یا نوع Pro را انتخاب کنید ، مطمئناً در 80 یا 160 درایو خود را خراب نمی کنید روزها. برای این اتفاق ، با توجه به اینکه ایجاد طرح حجم کاری 1.3 ترابایت را به همراه دارد ، شما مجبورید 259 طرح در روز تهیه کنید. "در کمتر از 4 ساعت " بود ، بنابراین شش طرح در روز بدون استفاده از نقشه موازی بسیار سریع است.

خبرهای دیگر از سخت افزار