techbord.com Silicon Motion می گوید اولین کنترلر PCIe 5.0 SSD خود را در سال 2022 ارائه می دهد

چرا مهم است: Silicon Motion به دنبال جلب تقاضای زیادی برای ذخیره سازی سریع در فضای سازمانی است ، بنابراین در تلاش است تا در میان اولین شرکت هایی باشد که کنترل کننده SSD PCIe 5.0 را راه اندازی می کند. و اگرچه امروزه این ممکن است برای مصرف کنندگان معنای زیادی نداشته باشد ، اما این نشان می دهد که SSD های سریع تر ممکن است کمی زودتر از حد انتظار برسند.

PCIe 4.0 در عملکرد کارت گرافیک پیشرفت کمی داشته است ، همانطور که در آزمایش با استفاده از GeForce RTX 3080 FE نشان داده ایم. با این حال ، این امر منجر به محصول جدیدی از درایوهای حالت جامد NVMe شد که سرعت خواندن و نوشتن فوق العاده سریع را ارائه می دهند ، در حالی که برخی از مدل ها مانند Samsung 980 Pro می توانند 7000 مگابایت در ثانیه تاول بزنند.

در آستانه از ورود PCIe 4.0 در سال 2019 ، گروه علاقه مندی اتصال ویژه جانبی (PCI-SIG) مشخصات PCIe 5.0 و PCIe 6.0 را اعلام کرد که به نظر یک تصمیم عجیب و غریب بود. از طرف دیگر ، الزامات صنعتی و صنعتی چنان در حال پیشرفت هستند که بدون شک این استانداردها در خدمت انواع برنامه ها وجود خواهند داشت.

https://techbord.com Silicon Motion می گوید که کنترلر PCIe 5.0 SSD خود را در سال 2022 آغاز خواهد کرد

کنترل کننده های Silicon Motion PCIe 4.0 از سرعت خواندن تا 7،400 MB / s پشتیبانی می کنند

Silicon Motion اخیراً گفت که نمونه گیری از یک کنترل کننده جدید SSD سازمانی که از رابط PCIe 5.0 استفاده می کند به زودی در نیمه دوم سال جاری آغاز می شود. این شرکت قصد دارد SSD های سرور مبتنی بر کنترل کننده جدید را سال آینده معرفی کند ، این بدان معناست که SSD های PCIe 5.0 با درجه مصرف نیز به طور بالقوه در حال آماده سازی هستند.

SSD های مصرف کننده PCIe 4.0 برای اکثر برنامه ها بسیار سریع هستند ، اما آنها به سرعت حداکثر تئوری 8 گیگابایت در ثانیه را که یک اتصال 4 لاین می تواند اشباع کند ، اشباع می کنید. PCIe 5.0 می تواند به طور م bandثر این پهنای باند را افزایش دهد ، که به نفع یادگیری ماشین و برنامه های داده های بزرگ بیشتر از بازی یا ویرایش ویدیو است ، اگرچه Microsoft's DirectStorage API ممکن است در آینده نزدیک این تغییر را ایجاد کند.

Kioxia ( توشیبا حافظه قبلی) همچنین بر روی پلت فرم CM6 خود بر روی SSD های PCIe 5.0 سازگار کار می کند و در حال حاضر نمونه های مهندسی را به مشتریان خود ارسال می کند. به هر حال ، هرچه زودتر Intel PCI بتواند پردازنده های Alder Lake خود را ارسال کند ، به زودی ممکن است ما از PCIe 5.0 SSD در یک رایانه معمولی استفاده کنیم.

Image اعتبار: بررسی SSD

Silicon Motion می گوید اولین کنترلر PCIe 5.0 SSD خود را در سال 2022 ارائه می دهد
hardware/silicon-motion-می-گوید-اولین-کنترلر-pcie-5-0-ssd-خود-را-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.