خبر

 • تک بورد - Seagate یک HDD و Hub بازی خارجی را به محدوده FireCuda خود اضافه می کند

  Seagate یک HDD و Hub بازی خارجی را به محدوده FireCuda خود اضافه می کند
  1 روز و 11 ساعت قبل

  هارددیسک FireCuda Gaming در ظرفیت های 1 ترابایت ، 2 ترابایت و 5 ترابایت راه اندازی شده است ، در حالی که Gaming Hub در نسخه های 8 ترابایتی و 16 ترابایتی در دسترس است. ارسال هر دو درایو از اواخر این ماه آغاز می شود.

  Seagate جدیدترین FireCuda Gaming HDD و Hub را معرفی کرده است که هر دو دارای USB 3.2 Gen 1 (سرعت 5 گیگابیت در ثانیه) و ظرفیت ذخیره سازی سخاوتمندانه در محفظه های سبک و سبک هستند. بعید است که آنها دقایقی از زمان بارگیری صفحه نمایش شما را اصلاح کنند اما باید منتظر بمانند و در عین حال خانه ای را برای پذیرش بیشتر موارد عقب مانده بازی فراهم کنند.

  هر دو درایو دارای قابلیت تنظیم RGB با قابلیت تنظیم نور هستند گیمرها می توانند فضای بیشتری را به دکل های بازی خود اضافه کنند و می توانند با نرم افزار Seagate Toolkit پیکربندی شوند و یا با سایر لوازم جانبی RGB از طریق روشنایی Chroma Razer هماهنگ شوند.

  https://techbord.com Seagate یک HDD و Hub بازی خارجی را به محدوده FireCuda خود اضافه می کند

  علاوه بر ذخیره سازی و RGB قابل تنظیم ، FireCuda Gaming Hub دارای 1 درگاه USB-C و 1 عدد درگاه USB-A در جلو است و می توان آن را به صورت افقی یا عمودی قرار داد. با توجه به ظرفیت ذخیره سازی بزرگتر ، هاب همچنین دارای وزنی معادل 1.3 کیلوگرم (16 ترابایت) در برابر درایو خارجی با وزن کم 0.2 کیلوگرم (5 ترابایت) است.

  FireCuda HDD 79.99 دلار / 1 ترابایت هزینه دارد. ، 109.99 دلار / 2 ترابایت و 179.99 دلار برای نسخه 5 ترابایت. مرکز بازی با قیمت 219.99 دلار برای مدل 8 ترابایت و 399.99 دلار برای نسخه 16 ترابایت شروع می شود. هر دو درایو دارای سه سال خدمات بازیابی اطلاعات نجات سیگیت و یک سال ضمانت محدود هستند.

خبرهای دیگر از سخت افزار