خبر

 • تک بورد - Seagate برگه داده ها را برای دیسک های سخت مبتنی بر فناوری محرک دوگانه Mach.2 به اشتراک می گذارد

  Seagate برگه داده ها را برای دیسک های سخت مبتنی بر فناوری محرک دوگانه Mach.2 به اشتراک می گذارد
  26 روز قبل

  Seagate سرانجام اطلاعات بیشتری در مورد هارد دیسک های Exos 2X14 مبتنی بر Mach.2 به اشتراک گذاشته است که از فناوری چند محرکه برای افزایش قابل توجه عملکرد برخوردار هستند. با استفاده از دو محرک با هد خواندن / نوشتن متصل شده ، درایوهای سخت مجهز می توانند عملکرد دو برابر IOPS را بدست آورند.

  همانطور که قبلاً آموخته ایم ، Seagate فناوری Mach.2 خود را برای به حداکثر رساندن عملکرد در محصولات بزرگ HDD سازمانی توسعه داده است.

  درایوهای Mach.2 همچنین عملکرد 2 برابر را امکان پذیر می کنند پهنای باند پی در پی برای برنامه های جریان. علاوه بر این ، این اولین فناوری HDD است که موازی کاری را امکان پذیر می سازد ، و امکان دسترسی دو جریان داده مستقل (یا دسترسی به کانال دوگانه) را فراهم می کند.

  در ورق داده جدید منتشر شده Seagate ، این شرکت خاطرنشان می کند که درایو 14TB هلیم با دور 7200 دور در دقیقه می چرخد ​​و حداکثر سرعت انتقال پایدار 524 مگابایت در ثانیه با تأخیر متوسط ​​4.16 میلی ثانیه را دارد. میزان مصرف برق در زمان بیکاری 7.2ww و در حالت بارگذاری تا 13.5w است.

  در طی یک جلسه تحلیلگر در ماه فوریه ، جف فوچتمن ، SVP بازاریابی ، گفت که آنها حمل حجم 2 درایو Mach.2 را در سال 2019 آغاز کردند و بیش از دوازده مشتری عمده از آنها استفاده می کنند. با این وجود ، Mach.2 همچنان در حالت Fochtman به عنوان "حالت مرحله بندی فناوری" باقی مانده است. .

خبرهای دیگر از سخت افزار