خبر

 • تک بورد - Sabrent نسخه 16 ترابایتی SSD خارجی Rocket XTRM-Q را به بازار عرضه می کند

  Sabrent نسخه 16 ترابایتی SSD خارجی Rocket XTRM-Q را به بازار عرضه می کند
  6 روز و 16 ساعت قبل

  سابرانت فضای ذخیره سازی SSD خارجی XTRM-Q خود را که به میزان زیادی علاقه مند است ، دو برابر کرده است. آخرین مدل از این سری ، ظرفیت عظیم 16 ترابایتی را ارائه می دهد که می توان با قرار دادن SSD های NVMe دوگانه 8 ترابایتی آن در RAID 0 آن را فعال کرد. همچنین از سایر حالت های ذخیره سازی و همچنین Intel Thunderbolt 3 برای سرعت انتقال 2500 مگابایت در ثانیه پشتیبانی می کند.

  آخرین SSD خارجی 16 ترابایتی XBRM-Q Sabrent حافظه ذخیره سازی سریع و قابل حمل زیادی برای هزینه های هنگفت است. درایو Thunderbolt 3 اکنون به همراه یک کابل USB-C (Thunderbolt) برای کار باید به یک آجر برقی جداگانه (در جعبه موجود باشد).

  محفظه آلومینیومی شامل 2 SSD 8 * 2 ترابایت است که روی RAID تنظیم شده اند. 0 به طور پیش فرض برای به حداکثر رساندن ظرفیت ذخیره سازی و سرعت انتقال. می توان آنرا پیکربندی کرد که در RAID 1 اجرا شود ، که ظرفیت ذخیره سازی را به نصف کاهش می دهد اما افزونگی داده را فراهم می کند و همچنین می تواند در حالت JBOD / Sequential تنظیم شود.

   https://techbord.com Sabrent نسخه 16 ترابایتی SSD خارجی Rocket XTRM-Q را راه اندازی می کند

  سرعت انتقال یادداشت های Sabrent تا 1400 مگابایت در ثانیه برای درایوهای مجزا و سازگاری برای رایانه های شخصی Windows و Mac. این درایو دارای شاخص های وضعیت LED برای هر دو ماژول ذخیره سازی ، یک USB-C (پورت Thunderbolt 3) ، دوشاخه DC و یک دکمه روشن است - همه در یک طرف. در همین حال ، این محفظه دارای سیستم نظارت بر دما و سلامت است و برای محافظت بیشتر در یک کیف سیلیکونی قابل جابجایی پیچیده شده است.

  XTRM-Q دارای ابعاد 114.3 x 65 x 17.2 میلی متر / 4.5 x 2.56 x 0.68 اینچ است. (lxwxh) اندازه آن جیب و کف دست است ، اما با وجود آجر برقی مجزا که باید آن را حمل کنید ، تحرک تا حدودی آسیب می بیند. Sabrent در حال حاضر درایو را در آمازون به قیمت 2899 دلار می فروشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار