خبر

 • تک بورد - RTX 3070 ایسوس و نوکتوا در تمام شکوه قهوه ای خود نشان داده شده است

  RTX 3070 ایسوس و نوکتوا در تمام شکوه قهوه ای خود نشان داده شده است
  18 روز و 15 ساعت قبل

  طرفداران طرح های رنگی قهوه ای و بژ معروف Noctua (حتماً باید برخی از آنها وجود داشته باشد) خوشحال می شوند که بدانند این طرح به لطف همکاری ایسوس و شرکت خنک کننده/فن پردازنده به کارت های گرافیک راه یافته است.

  شایعات مشارکت ماه گذشته هنگامی ظاهر شد که کوماچی لو دهنده لیست Asus را برای GeForce RTX 3070 8 GB Noctua در وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا مشاهده کرد. در حال حاضر ، صفحه فیس بوک Asus ROG Vietnam ظاهراً واقعی بودن محصول را تأیید کرده است و اولین تصاویر رسمی را در آن قرار داده است. از طرفداران NF-A12x25 Noctua در زیر کفن. همچنین دارای مارک های \ 'GeForce RTX \' و \ 'ASUS X Noctua \' به همراه دو کانکتور برق 8 پین برای ارائه حداکثر 300W قدرت است.

   https://techbord.com RTX 3070 Asus و Noctua \ 'در تمام شکوه قهوه ای خود

  این RTX 3070 خاص دارای سه عدد است خروجی های DisplayPort و دو درگاه HDMI به جای 3x معمول DP و 1 برابر HDMI. هنوز هیچ مشخصاتی در دسترس نیست ، اما کد محصول-RTX3070-O8G-NOCTUA-نشان می دهد که این یک مدل اورکلاک شده کارخانه است.

  البته خبر بد قیمت آن است. کارت های گرافیک پس از هفته ها روند نزولی بار دیگر گران می شوند و این امر در این محصول نشان داده شده است. در پست فیس بوک آمده است که 26 میلیون VND (حدود 1177 دلار) به فروش می رسد - قیمت معمولی که در eBay برای استاندارد RTX 3070 پرداخت می کنید. خریداران احتمالی نیز باید با مسائل مربوط به در دسترس بودن تا نیمه دوم ادامه دهند. در سال 2022.

  اگر نتیجه مشارکت Asus و Noctua مشهور شود ، ممکن است کارت های دیگری را مشاهده کنیم که از راه حل های خنک کننده دومی استفاده می کنند. در عین حال ، ویژگی Best of Cooling 2021 را بررسی کنید ، که در آن NH-D15 افسانه ای Noctua \ عنوان بهترین کولر هوایی را به خود اختصاص داده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار