techbord.com Quad GeForce RTX 3090 بر روی یک کامپیوتر مبتنی بر معیارهای ایستگاه کاری آزمایش شده است

در اینجا در سیستم های Puget ، مشتریان ما از کسانی که به ایستگاه های کاری نسبتا کمتری نیاز دارند ، تا تمام کسانی که به قوی ترین سیستم ممکن نیاز دارند ، متغیر هستند. این ایستگاه های کاری فوق العاده قبلاً سیستم های CPU دو یا چهارگانه بودند ، اما اخیراً تغییر کاربری در چهار راه اندازی GPU صورت گرفته است. داشتن این قدرت GPU بسیار می تواند عملکرد خارق العاده ای برای تعدادی از صنایع از جمله رندر ، محاسبا

یادداشت سردبیر: مت باخ رئیس آزمایشگاه های Puget است ، بخشی از Puget Systems که برای آزمایش بسته های نرم افزاری در سطح ایستگاه های کاری تحقیق و محک می زند. Puget Systems سازنده تخصصی رایانه های شخصی و بازی است. این مقاله در ابتدا در وبلاگ Puget منتشر شده است. با مجوز مجدداً منتشر شد.

با آخرین پردازنده های گرافیکی انویدیا ، GeForce RTX 3080 10 GB و 3090 24 GB ، میزان عملکردی که می توانید از یک GPU واحد بگیرید به طرز چشمگیری افزایش یافته است. متأسفانه ، میزان قدرت این کارتها (و بالعکس میزان گرمای تولیدی آنها) نیز افزایش یافته است. بعلاوه ، تقریباً تمام مدلهای GPU موجود در انویدیا و تولیدکنندگان شخص ثالث برای استفاده در تنظیمات چند GPU طراحی نشده اند که در بسیاری از موارد شما را فقط به یک یا دو کارت محدود می کند.

با این حال ، گیگابایت اخیراً یک مدل دمنده RTX 3090 را راه اندازی کرد که بهترین فرصت را برای استفاده از سه یا چهار RTX 3090 در ایستگاه های کاری به ما می دهد: GeForce RTX 3090 TURBO 24G.

 https://techbord.com Quad GeForce RTX 3090 تست شده بر روی یک رایانه شخصی در حال اجرا در ایستگاه های کاری

این نوع سیستم خنک کننده به سبک دمنده بسیار است برای تنظیمات چند پردازنده گرافیکی بهتر است زیرا اکثر گرما را به طور مستقیم از پشت شاسی خارج می کند. و وقتی با چهار کارت گرافیک 350 واتی سر و کار داریم ، این 1400 وات گرما است که مطمئناً ما می خواهیم در اسرع وقت از سیستم خارج شود.

در حالی که طراحی کولر ممکن است به گرما کمک کند. خروجی ، ما همچنین مشکل کشیدن قدرت کل را داریم. ما باید بتوانیم 1400 وات را با یک منبع تغذیه 1600 واتی تأمین کنیم ، اما این فضای زیادی برای هرگونه افزایش ولتاژ باقی نمی گذارد ، نیازی به ذکر نیست که برای تأمین انرژی پردازنده ، مادربرد ، RAM ، فضای ذخیره سازی و سایر دستگاه های داخل آن کافی است. رایانه.

این س theال ایجاد می شود: آیا واقعاً داشتن چهار RTX 3090 در داخل یک ایستگاه کاری رومیزی عملی است؟ یا آیا مصرف گرما و نیرو برای کنترل زیاد است؟

راه اندازی آزمایش

برای دیدن اینکه آیا quad RTX 3090 چیزی است که ما حتی می خواهیم ارائه دهیم ، می خواهیم تعدادی پیکربندی را برای آزمایش قرار دهیم تا بررسی شود. عملکرد ، دما و رسم قدرت. سیستم اصلی مورد استفاده ما دارای مشخصات زیر است:

Test Platform CPU Intel Xeon W-2255 10 Core CPU Cooler Noctua NH-U12DX i4 Motherboard Asus WS C422 SAGE / 10G RAM 8x DDR4-3200 16 GB REG ECC (128 GB) در کل) کارت ویدیو 1-4x Gigabyte RTX 3090 TURBO 24G Hard Drive Samsung 970 Pro 512GB PSU 1-2x EVGA SuperNOVA 1600W P2 Software Windows 10 Pro 64-bit (نسخه. 2004)

در حالی که تست ما با حداکثر سه RTX 3090 است نسبتاً سرراست است ، ما نگرانی های جدی در مورد جذب برق داریم وقتی که حداکثر چهار پردازنده گرافیکی داریم. ما می خواهیم فقط با استفاده از یک منبع تغذیه 1600W با تنظیمات سهام تلاش کنیم ، اما همچنین سعی کنید محدودیت های برق برای هر کارت را روی 300W تنظیم کنید (که باید ما را به راحتی زیر حداکثر 1600W قرار دهد) و همچنین برای اطمینان از راه اندازی PSU دوگانه هیچ یک از کارتها از نظر قدرت گرسنه نیستند.

https://techbord.com Quad GeForce RTX 3090 روی یک تست شده است معیارهای ایستگاه کاری رایانه در حال اجرا

کشش برق برای quad RTX 3090 کمی نگران کننده است

برای آزمایش ، عملکرد ، رسم قدرت و دمای GPU را با OctaneBench ، RedShift ، V-Ray Next و بخش GPU Effect های PugetBench ما برای معیار DaVinci Resolve.

معیارها: OctaneBench

OctaneBench اغلب یکی از معیارهای اصلی ما برای GPU ها است زیرا بسیار خوب با چندین کارت گرافیک همانطور که در نمودارهای بالا مشاهده می کنید ، مقیاس بندی از یک تا چهار کارت RTX 3090 تقریباً عالی است و چهار کارت امتیاز چهار برابر بیشتر از یک RTX 3090 دارند.

Quad GeForce RTX 3090 بر روی یک کامپیوتر مبتنی بر معیارهای ایستگاه کاری آزمایش شده است
hardware/quad-geforce-rtx-3090-بر-روی-یک-کامپیوتر-مبتنی-بر-معیارهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.