خبر

 • تک بورد - PNY می گوید RAM بازی DDR-4800 XLR8 به موقع برای Alder Lake اینتل می رسد

  PNY می گوید RAM بازی DDR-4800 XLR8 به موقع برای Alder Lake اینتل می رسد
  1 روز و 14 ساعت قبل

  Alder Lake اینتل هنوز به هر شکلی وارد بازار نشده است ، اما این امر مانع از آمادگی تولیدکنندگان حافظه برای انتشار آن نشده است. آخرین مورد PNY است ، که می گوید ماژول های DDR5 آماده است تا زمانی که بتوانید پردازنده های جدید و مادربردهای مربوطه را خریداری کنید.

  ماه گذشته ، اینتل فاش کرد که پردازنده های نسل دوازدهم "Alder Lake " به صورت موجی عرضه خواهند شد و اولین مورد آن مشتاقانی است که بدون شک می خواهند طعم تیم را بشنوند. اولین معماری آبی بزرگ. LITTLE. انتظار می رود که چیپست همراه Z690 از حافظه DDR5 و DDR4 پشتیبانی کند ، زیرا اولین مورد برای مدتی کمیاب خواهد بود.

  با این حال ، PNY می گوید حافظه XLR8 Gaming DDR5-4800 آن به موقع برای ورود آلدر لیک در اواخر امسال آماده باشید. با انجام این کار ، این شرکت به طور م confirmedثر تأیید کرد که پردازنده های نسل 12 اینتل Core اولین پردازنده هایی هستند که از DDR5 پشتیبانی می کنند. در عین حال ، PNY مطمئن است که DDR5 تا سال 2023 از DDR4 محبوب تر می شود و این نشان دهنده احساسات رایج صنعت در مورد استاندارد جدید حافظه است.

  ماژول های جدید حافظه PNY با ظرفیت 16 گیگابایت شروع می شود و با ولتاژ 1.1 ولت کار می کنند و مانند همه ماژول های DDR5 آنها با پشتیبانی ECC در حال مرگ ارائه می شوند. با وجود اینکه اینتل سالها اهمیت خود را برای رایانه های شخصی مصرف کننده کم رنگ کرده بود و AMD پشتیبانی قطعی از آن را به دست سازندگان مادربرد می سپرد ، این یک معامله بزرگ است. ECC در حال مرگ ممکن است به همان شیوه ای عمل نکند \ ECC باند جانبی "سنتی " برای استانداردهای حافظه قبلی کار کرده است ، اما از نظر هزینه ، ثبات (برای علاقه مندان ، "اورکلاک " را بخوانید) ، و ، در برخی موارد ، امنیت. "در مورد آنچه از نظر عملکرد باید انتظار داشت ، همه ما در این مرحله معیارهای لو رفته Alder Lake هستیم که ممکن است نماینده کل دسته اول DDR5 باشد که به بازار وارد می شود یا نمی شود - از جمله TeamGroup " ، که بطور غیرقابل توضیح انتخاب کرده است که آن را از قبل در دسترس قرار دهد ، فقط برای اینکه اغلب اوقات موجود نباشد.

  سازندگان مادربردها می توانند حافظه جدید را تا پایان ماه سپتامبر تأیید کنند ، و انبوه قرار است تولید آن در ماه های آینده آغاز شود. PNY می گوید می توانید حافظه XLR8 Gaming DDR5 آن را از طریق Amazon و Best Buy و همچنین مستقیماً از فروشگاه آنلاین آن خریداری کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار