techbord.com Phil Spencer: تقاضای Xbox Series X برای ماه ها از عرضه بیشتر خواهد شد. سیستم پیش سفارش باید بهبود یابد

چرا مهم است: زمان بسیار خوبی برای گیمر شدن است: سری RTX 3000 انویدیا ، PS5 و Xbox Series X / S وارد بازار شده اند یا به زودی وارد بازار می شوند ، اما خرید یا پیش خرید این محصولات اثبات دشوار است در مورد دستگاه مایکروسافت ، انتظار نداریم که قبل از پایان سال قابلیت دسترسی بسیار بهتر شود.

پیش خریدهای پلی استیشن 5 کمی مبهم بود ، بسیاری از خرده فروشان تاریخ رسمی شروع سونی را نادیده می گیرند و یک روز زودتر زنده می مانند. این کنسول ها در عرض چند دقیقه در لیست موجود نیستند - ربات ها نیز نقش مهمی داشتند ، همانطور که در مورد RTX 3080 و RTX 3090 اتفاق افتاد - و تلاش برای تأمین امنیت PS5 در روز عرضه به معنای پرداخت هزینه های گزاف در eBay است. p> پیش فروش Xbox Series X و Series S عملکرد کمی بهتری داشتند ، اگرچه بسیاری از سایت ها تحت فشار افرادی که سعی داشتند کنسول نسل بعدی خود را در روز 1 تهیه کنند ، خراب شدند - در واقع سریعتر از PS5 به فروش می رسند. بعداً مایکروسافت گفت کسانی که قبلاً سفارش نداده اند باید برای خرده فروشی ها برای به روزرسانی ثبت نام کنند و انتظار دارند کنسول های بیشتری از 10 نوامبر در دسترس باشد.

در مصاحبه ای با پادکست Dropped Frames ، فیل اسپنسر ، رئیس ایکس باکس هشدار داده است كه انتظار می رود تقاضا حداقل تا چند ماه آینده از عرضه بیشتر شود ، بنابراین كسانی كه امیدوارند در ایام تعطیلات Xbox Series X یا S بازی كنند ناامید شوند.

Phil Spencer: تقاضای Xbox Series X برای ماه ها از عرضه بیشتر خواهد شد. سیستم پیش سفارش باید بهبود یابد
hardware/phil-spencer-تقاضای-xbox-series-x-برای-ماه-ها-از-عرضه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.