خبر

 • تک بورد - Palit به مشتریان می گوید از کارت گرافیک دست دوم که برای استخراج استفاده می شود خودداری کنند

  Palit به مشتریان می گوید از کارت گرافیک دست دوم که برای استخراج استفاده می شود خودداری کنند
  27 روز و 10 ساعت قبل

  با برطرف شدن اشتیاق استخراج رمزنگاری ، لیست کارت های گرافیکی استفاده شده شروع به هجوم فروشندگان محصولات دست دوم کرده است. قیمت این دستگاه ها جذاب تر از خریدن همان کارت گرافیک جدید است ، اما به گفته سازنده سخت افزار تایوانی Palit ، خطر دریافت کارت گرافیک آسیب دیده ارزش چندانی ندارد.

  با حرکت اتریوم در حدود 2300 دلار در هر توکن و دشواری بازگشت به بیش از 7.0P ، استخراج ارزهای رمزنگاری شده به اندازه اوایل امسال سودآور نیست. جایگزین های رمزنگاری قابل استخراج بسیار بهتر از اتریوم نیستند ، باعث می شود معدنچیان برخی از کارت های خود را برای بازپرداخت هزینه ها بفروشند. همچنین مقدار قابل توجهی از کارت های گرافیک استفاده شده ذکر شده است. برخی از آنها ممکن است برای استخراج مورد استفاده قرار نگرفته باشند ، اما سخت است که بفهمیم کدام یک بوده و کدام مورد نبوده است. توضیحات مبهم و خالی محصولات نیز کمکی نمی کند.

  همچنین ببینید: در دسترس بودن GPU و قیمت گذاری: ژوئیه 2021

  اکثر این لیست ها با قیمت های رقابتی عرضه می شوند و آنها را زیر قیمت می فروشند. ما معمولاً در خرده فروشان می بینیم (اما نه MSRP) ، اما چون از آنها برای استخراج استفاده می شد ، ممکن است برخی از عملکردها کاهش یابد. حداقل این چیزی است که Palit می گوید ، و ادعا می کند که آزمایشات مستقل ثابت کرده اند که پس از یک سال استفاده ، عملکرد GPU حدود 10 کاهش می یابد.

   https://techbord.com Palit به مشتریان می گوید از کارت گرافیک دست دوم که برای استخراج استفاده می شود اجتناب کنید

  از دست دادن عملکرد همیشه اینطور نیست رخ دادن. اگر یک معدنچی دقت کند که هوای کافی به کارت می رسد و کارت ضعیف شده است ، ممکن است افت عملکرد قابل توجه نباشد. از سوی دیگر ، برخی از معدنچیان به سادگی آنها را در فضاهای پیچ خورده متصل می کنند و شروع به استخراج می کنند و باعث می شوند در دمای بالاتر از دمای توصیه شده کار کنند ، که منجر به اکسیداسیون احتمالی اتصالات لحیم شده و خرابی سریع پد های حرارتی و خمیر می شود.

  علاوه بر این ، ممکن است کارت های گرافیک ماینینگ مورد استفاده نیز اصلاح شده باشند. معدنچیان ممکن است سیستمهای خنک کننده ، ترموکوپل و فن را جایگزین کنند تا خروجی استخراج را حداکثر کنند ، کارت گرافیک را ضامن کرده و در صورت بروز مشکل ، مشتری آینده بدون محافظت باقی می ماند.

  به عنوان تولید کننده GPU ، Palit این کار را نمی کند. از خرید کاربران کارت گرافیک از سایر کاربران هیچ درآمدی دریافت نکنید ، بنابراین تعجب آور نیست که آنها سعی می کنند توجه خریداران را به کارت های جدید تغییر دهند. با این وجود ، آنها باید نکته ای را در مورد این که هنگام خرید GPU کارکرده باید دقت کنید ، بیان کنند.

خبرهای دیگر از سخت افزار