خبر

 • تک بورد - OWC می‌گوید این درایو سریع‌ترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD در جهان است

  OWC می‌گوید این درایو سریع‌ترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD در جهان است
  15 روز و 20 ساعت قبل

  ما می دانیم که درایوهای ذخیره سازی طی چند سال گذشته شاهد افزایش شدید سرعت و ظرفیت خود بوده اند، اما Other World Computing که با نام OWC نیز شناخته می شود، می گوید که سریع ترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD جهان را ایجاد کرده است.

  OWC Accelsior 8M2 که در نگاه اول ممکن است با یک کارت گرافیک اشتباه گرفته شود، به طور کامل از پهنای باند PCIe 4.0 استفاده می کند و سرعت کلی آن تا 26000 مگابایت بر ثانیه می رسد. برای مقایسه، اکثر SSD های PCIe 4.0، مانند KC3000 کینگستون، FireCuda 530 سیگیت و MP600 Pro XT Corsair به 7000 مگابایت بر ثانیه یا کمی بیشتر می رسند.

  OWC می گوید: سرعت درایو آن می تواند گلوگاه ها را از بین ببرد و برخی از شاهکارهای بسیار چشمگیر را امکان پذیر می کند، به خصوص اگر یک ویرایشگر ویدیو باشید. این شامل امکان پخش 16 جریان 8K ProRes444 (یا هشت استریم 12K) در Final Cut Pro X می‌شود.

  این شرکت خاطرنشان می‌کند که هر یک از هشت اسلات SSD NVMe M.2 در Accelsior 8M2 می‌توانند در خطوط x4 کامل آنها از توان عملیاتی داده PCIe اجرا شود. برای اطمینان از کارکرد آن در اوج سرعت برای مدت زمان طولانی، یک فن خنک کننده بی صدا در محافظ حرارتی آلومینیومی درجه یک هواپیما تعبیه شده است. جای تعجب نیست که محصول OWC بسیار گران است. قیمت آن از 799 دلار برای یک کارت توسعه خالی 0 ترابایتی شروع می شود که برای خریداران آماده است تا درایوهای خود را اضافه کنند. مدل 2 ترابایتی 1299 دلار، 1699 دلار برای 4 ترابایت، 8 ترابایت 2479 دلار، 4299 دلار برای 16 ترابایت و 7999 دلار برای 32 ترابایت است. در نهایت، 12999 دلار برای 64 ترابایت ذخیره شده در هشت اسلات است. این پول زیادی است، اما پس از آن این برای مصرف کنندگان روزمره هدف قرار نمی گیرد.

  https://techbord.com OWC می‌گوید این درایو سریع‌ترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD در جهان است

  OWC Accelsior 8M2 با دستگاه‌های مک، ویندوز و لینوکس سازگار است و دارای قابلیت‌های RAID پیشرفته است. این شامل ابزار نرم افزاری RAID SoftRAID XT است که به گفته OWC شامل ویژگی هایی است که کاربران با RAID سخت افزاری دریافت نمی کنند. مشتریان همچنین از طریق همکاری شرکت با Acronis، یک سال پشتیبان‌گیری ابری و محافظت از نرم‌افزار آنتی‌ویروس دریافت می‌کنند.

  "ما همیشه در تلاش هستیم تا فناوری را به حداکثر برسانیم و با OWC Accelsior 8M2 می‌توانیم لری او کانر، مدیر عامل OWC، گفت: این سریعترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD در کهکشان است.

خبرهای دیگر از سخت افزار