خبر

 • تک بورد - OPPO

  OPPO "تلفن اسلاید " جدید می تواند رقبا را در پای عقب قرار دهد
  1 روز و 18 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: اوپو در سال های اخیر با طراحی های مختلف تلفن که به مصرف کنندگان کمک کرده وضعیت موجود سخت افزار موبایل خود را زیر س questionال ببرند ، مورد استفاده قرار گرفته است. این هفته ، سازنده تلفن مفهوم "slide-phone" خود را منتشر کرده است که از سه لولا و یک صفحه نمایش نازک با نسبت ابعاد نسبتاً گسترده برخوردار است. در مقایسه با بازار در حال حاضر ، این دستگاه مطمئناً برخی سرها را چرخ

  برای تولید مدل کارکرد دستگاه همراه تاشو از فیلم "Her" ، سازندگان گوشی های هوشمند در طی چند سال گذشته تفسیرهای خود را از زیبایی تلفن تاشو دنبال کرده اند. سامسونگ و هواوی آن را در صحنه تاشو و شیشه خمیده دو طرفه نشان می دهند ، در حالی که مایکروسافت در تلاش است تا زمینه ایجاد کتابهای جیبی دیجیتال با صفحه نمایش دوتایی را فراهم کند. OPPO امروز با ترکیبی از جالب ترین طراحی موجود همراه شده است.

  در نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی چین ، OPPO "تلفن اسلاید" جدید خود را به همراه چند دستگاه جالب دیگر نشان داد. این دستگاه با همکاری استودیوی طراحی صنعتی ژاپن ، nendo ساخته شده است.

  ایده اینجاست که سه لولای جداگانه صفحه را روی همان جهت تا می کنند ، و به طور متوالی صفحه بیشتری را برای تغییر شکل تلفن را در صورت لزوم. " همچنین با قلم ذخیره شده در داخل شاسی خود عرضه خواهد شد.

  در یک سری توییت ها ، OPPO برخی از عملکردهای مفهومی دستگاه را نشان داده است. به طور کامل باز شده ، این گوشی دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی با حاشیه های نسبتاً باریک است. تاشو بالایی که آرایه دوربین را در خود جای داده است ، می تواند در امتداد طول خود اسلاید کند تا 40 میلی متر از صفحه نمایش "مناسب برای برنامه هایی مانند سابقه تماس ، اعلان ها و رابط های پخش کننده موسیقی" باشد. در یک تصویر ، شاسی به نظر می رسد به گونه ای طراحی شده است که با قلم نازک خود تا حدی خم شده است و به روزهای خلبانان کف دست و تلفن های تیغ دار برمی گردد.

  امروز ، ما دو مفهوم طراحی جدید را به نمایش می گذاریم. با همکاری استودیوی برجسته طراحی ژاپن ، nendo تولید شده است. اول ، "تلفن اسلاید" است که از یک سیستم صفحه نمایش تاشو با لولای سه گانه برخوردار است. #OPPOxnendo pic.twitter.com/r6YNrc2EmP

  - OPPO (oppo) 14 دسامبر 2020

  تلفن کاملاً باز شده دارای صفحه نمایش 7 اینچی و نسبت باریک است. این یک فاکتور فرم باریک است که به گونه ای طراحی شده است که تا حدی خم می شود. #OPPOxnendo pic.twitter.com/npmUK28q7r

  - OPPO (oppo) 14 دسامبر 2020

  پس از نمایش 40 میلیمتری صفحه اول ، صفحه نمایش 80 میلیمتری ظاهر می شود که برای عکاسی از جلو طراحی شده است. صفحه نمایش کاملاً توسعه یافته 7 اینچی برای اکثر برنامه ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و نسبت تصویر جدید بدون شک با شخصی سازی رابط کاربری خاص خود ارائه می شود.

  در عمل ، ممکن است برخی از مشکلات مربوط به این طراحی وجود داشته باشد. برنامه نویسان با اولویت بندی مصرف بازی و فیلم در استفاده از این نسبت عجیب و غریب جدید مشکل دارند و سیستم عامل سفارشی تقریباً با دردسرهای رو به رشد روبرو خواهد شد.

  شاید ، این فقط یک فرصت منحصر به فرد برای توسعه دهندگان است راه حل های نرم افزاری خلاقانه ای ایجاد کنید که از این فضای داخلی در یک برنامه رسانه ای استفاده کند (به عنوان مثال فیدهای فعال در حالت اجرای مستقیم در طول جریان Twitch صفحه گسترده یا سه پنجره جداگانه در یک تماس ویدیویی).

  این در حال حاضر هنوز یک مفهوم است و به احتمال زیاد تا سال 2021 که قرار است تلفن قابل عرضه OPPO نیز برای عرضه عرضه شود ، محصولی در بازار نخواهیم دید.

  صنعت تلفن آرزوی خلاقیت بیشتر را دارد زیرا بهبودهای تکراری به یک امر عادی تبدیل شده و از بین می رود جک هدفون "شجاعانه" تلقی شده است. به نظر می رسد که تولیدکنندگان تلفن به دنبال چیز بزرگ بعدی هستند. چه در عرض ده سال همه ما از دو برابر ، صفحه نمایش قابل چرخش ، "تلفن های اسلایدی" استفاده می کنیم یا ممکن است در سال های آینده با توجه به قیمت مناسب این دستگاه های عجیب و جالب و کسب سهم بازار ، یک مشکلی از طرح ها بر اساس اولویت مشخص شود. .

خبرهای دیگر از سخت افزار