techbord.com NZXT پس از گزارش آتش سوزی فروش مورد H1 خود را متوقف می کند

Facepalm: اگر یکی از موارد PC H1 NZXT را دارید ، این شرکت توصیه می کند فوراً آن را روشن کنید. به نظر می رسد یک مسئله طراحی شناسایی شده است که می تواند به خطر احتمالی آتش سوزی منجر شود ، اگرچه این مشکل در حال حاضر کمتر از ده واحد را تحت تأثیر قرار داده است.

قاب H1 NZXT یک شاسی عمودی است که بیشتر از یک محفظه رایانه شخصی بیشتر به یک قطعه پیشرفته تکنولوژی یا کنسول نسل بعدی شباهت دارد. ما آن را خیلی دوست داشتیم ، این یکی از "بهترین Mini-ITX" در ویژگی بهترین موارد PC بود ، اگرچه بدیهی است که در مورد خطرات آتش سوزی در آن زمان اطلاع نداشتیم.

متأسفانه ، H1 بدون نقص نیست. NZXT می نویسد که دو پیچ مورد استفاده برای اتصال مونتاژ رایزر PCIe به شاسی ممکن است باعث اتصال کوتاه برق شود ، در نتیجه خطر آتش سوزی وجود دارد - کارتهای گرافیک به صورت عمودی در محفظه خودشان در داخل قاب نصب می شوند. به همین ترتیب ، این شرکت فروش را در وب سایت های رسمی خود متوقف کرده و از فروشندگان می خواهد که همین کار را انجام دهند در حالی که تیم مهندسی آن یک راه حل را آماده می کند.

علی رغم نرخ کم موارد ، NZXT به کاربران فعلی H1 توصیه می کند که انرژی خود را خاموش کنند رایانه های شخصی آنها تا رسیدن یک کیت تعمیر زودهنگام ، "این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با تعویض هر دو پیچ که مونتاژ PCIe را به کیس وصل می کنند ، تعمیرات را در خانه انجام دهند." "picsbody /1384-1.jpg "alt = " https://techbord.com NZXT فروش پرونده H1 خود را پس از گزارش آتش سوزی متوقف می کند ">

اعتبار تصویر: u / evade187

همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، اولین نشانه های یک مشکل چند ماه پیش هنگامی رخ داد که یک کاربر reddit ارسال کرد که H1 هنگام شروع به کار ، شروع به انتشار دود می کند. به دنبال این ، یک ویرایشگر دیگر ادعا کرد که چند هفته پیش دیدند "شعله های آتش از پرونده بیرون می آید".

NZXT می گوید که از نزدیک با کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده (CPSC) همکاری می کند و مقامات جهانی برای کمک به مشتریان خود. می توانید جزئیات کامل را در اینجا بررسی کنید.

NZXT پس از گزارش آتش سوزی فروش مورد H1 خود را متوقف می کند
hardware/nzxt-پس-از-گزارش-آتش-سوزی-فروش-مورد-h1-خود-را-متوقف-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.